Тюкові прес-підбирачі QUADRANT: надійні, продуктивні та зручні.

На українському ринку компанія CLAAS пропонує тюкові прес-підбирачі  серії QUADRANT, які використовують для заготівлі  великих прямокутних тюків. Для даних прес-підбирачів властиві простота конструкції, зручність у роботі та обслуговуванні,  якісне підбирання маси із поверхні поля, надійне зав’язування  вузлів, а також потреба мінімальної потужності для приведення  у рух робочих органів. Ці машини мають високу продуктивність,  що призводить до зменшення експлуатаційних затрат на виконання процесу (в тому числі і витрату палива), а отже, забезпечує більшу економічну ефективність пресування. Новітньою  модифікацією є QUADRANT EVOLUTION, який розрахований  на дуже високу пропускну здатність.
Немає різниці, з чим працює прес-підбирач QUADRANT:  сіно, солома, сінаж чи навіть стебла кукурудзи – висока продуктивність та якість роботи буде досягнута за будь-яких умов.  Сімейство цих машин налічує понад 10 моделей та модифікацій, які дають змогу отримувати тюки прямокутної форми різного розміру та ваги, відповідно до потреб конкретного фермера чи аграрного підприємства. 
Кожна модель QUADRANT має відповідну камеру пресування з різним співвідношенням ширини і висоти у межах від 80 х  50 до 120 х 90 см. Довжина тюків може бути від регульованою,  від 0,5 м. На ринку найбільшою популярністю користуються  прес-підбирачі розміром поперечного перетину камери пресування 120 х 70 см. Такий розмір оптимально придатний для за вантаження транспортних засобів. 
Задля забезпечення високих показників ефективності, машини оснащують підбирачами із шириною захвату 2,35 м та роликовим прижимом, котрий ущільнює рослинну масу і рівно мірно подає її до подрібнювального ротора. Застосування такої  системи забезпечує ефективну роботу під час підбирання й  пресування валків різної щільності та розмірів, а отже, можли во працювати з вищою швидкістю й, відповідно, продуктивні стю. Прес-підбирачі QUADRANT приводяться у дію від ВВП  трактора частотою 1000 об/хв. 
Деякі моделі прес-підбирачів, а саме ті, що мають позначку  RC у власній назві, оснащені системою подрібнення ROTO  CUT із кількістю ножів від 16 до 51, яка забезпечує найвищу  частоту подрібнення та довжину подрібнених часточок маси  45 мм. 
Різальні ротори різних діаметрів із кількістю ножів до 51-го і  здвоєними зубцями мають дуже високу частоту обертання і пра цюють точно й ефективно. Система ROTO CUT підвищує щіль ність пресування рослинної маси та зменшує затрати праці під час  її підготовки до згодовування. У таких системах можна регулюва ти довжину різання зміною кількості ножів, а також відключати  систему в разі пресування без подрібнення. 
Гідравлічна система запобігання перевантаженню ножів дозволить уникнути пошкодження прес-підбирачів QUADRANT у разі їх  засмічення. Лише у тюкових прес-підбирачах компанії CLAAS є  опція опускання лотка різального апарата (подрібнююче днище)  завдяки якій забивання можна усунути, не виходячи з кабіни трак тора. Крім того, завдяки цьому полегшується і доступ до ножів. 
Тюкові прес-підбирачі CLAAS можна використовувати і для за готівлі дрібно нарізаної соломи. При цьому QUADRANT обладна ний системою подрібнення FINE CUT із більшою, порівняно з  ROTO CUT, кількістю ножів, отримуючи при цьому подрібнені  частинки соломи завдовжки близько 20 мм. Дрібна солома широко  використовується у птахівництві, як підстилка для курей та іншої  птиці, а отже прес-підбирач стане у нагоді при виробництві м’яса  птиці та яєць. Для збільшення продуктивності прес-підбирачі  QUADRANT оснащені автоматизованою системою подавання  маси в камеру пресування. 
Ротор прес-підбирачів серії 5300 приймає рослинну масу та  передає її на подавальну граблину з гідравлічним керуванням.  Маючи ширину 1300 мм та діаметр 860 мм, він є одним із най більших роторів серед аналогічних у своєму класі машин інших  виробників. І такі його розміри трансформуються у цілком конкретні переваги. 
Власна вага ротора досить велика – близько 500 кг, тому маючи  велику інерцію він обертається дуже плавно, що допомагає йому  зберігати рівномірну частоту обертів навіть за роботи з нерівно мірним потоком рослинної маси. Завдяки оригінальному приводу  вдається запобігти пікової потужності, й таким чином зменшити  витрату палива та підвищити показники роботи. 
На тюкових прес-підбирачах QUADRANT встановлено CEMOS  700, а опціонально можна дооснащити підбирач зважуванням тюків, завдяки чому дані про вагу можна отримати за допомогою  TELEMATICS у будь-який час. 
Придбавши перевірені часом QUADRANT від CLAAS фермер чи підприємець робить правильний вибір.