Запасні частини та витратні матеріали.

Якісні витратні матеріали та запасні частини.

 
  • Фахівці відділу продажів запасних частин ІНТЕРТЕХІНВЕСТ завжди раді надати Вам консультації по будь-якому питанню підбору і постачання запчастин. В нашій роботі ми використовуємо тільки якісні витратні матеріали та запасні частини, що дозволяє гарантувати якість наших послуг.
  • Зробити правильний вибір, а також підібрати потрібну для Вашої сільськогосподарської техніки запчастину, Вам завжди допоможуть наші фахівці, використовуючи накопичений багаторічний досвід роботи. На сьогоднішній день ІНТЕРТЕХІНВЕСТ виділяється широким вибором запасних частин для всієї техніки, яку продає, так як має великі склади оригінальних, якісних, перевірених та необхідних запчастин. 
  • Ми пропонуємо великий вибір запасних частин, які є в наявності і під замовлення. Це дозволяє значно скоротити час доставки запчастин необхідних для ремонту сільськогосподарської техніки, але якщо потрібна заміна деталі, яка відсутня на складі, наші менеджери можуть організувати поставку потрібної запчастини в максимально стислі терміни в тому числі із-за кордону.
 
 
Оригінальні запасні частини та витратні матеріали CLAAS.