Сервіс.
  • Купівля техніки – перший крок до взаємовигідної співпраці.
  • Наша сервісна служба завжди готова виїхати до вас для оперативного усунення неполадок або проведення планового технічного обслуговування вашої техніки. Автомобілі оснащені спеціалізованим обладнанням як для глибокої діагностики, так для проведення типових видів ремонтних робіт безпосередньо “в полі”.
  • Велику роль має обслуговування – послуги з ремонту та забезпечення запасними частинами. Сервісна служба компанії ІНТЕРТЕХІНВЕСТ пропонує своїм клієнтам гарантійний і післягарантійнеий супровід придбаної техніки, проводить діагностику і дефектовку будь-якої сільськогосподарської техніки.
  • Якісний сервіс, кваліфіковані консультації, наявність матеріально-технічної бази та обладнані сервісні автомобілі дозволяють індивідуально працювати з кожним партнером.
  •  У ІНТЕРТЕХІНВЕСТ зібрана потужна команда професіоналів, що говорить про всю відповідальність в справі здійснення ремонту та обслуговування сільгосптехніки. Технічний потенціал нашого колективу підтримується постійним навчанням. Сервісні інженери і механіки, які пройшли навчання на базі заводів – виробників в Україні та за кордоном, забезпечують всебічну допомогу в обслуговуванні техніки, проводять кваліфіковану діагностику техніки і навчання персоналу.
  • Наші фахівці готові виїхати до замовника для виконання як регламентного, так і аварійного ремонту техніки (можливо також проведення сервісних робіт в польових умовах). У разі виявлення дефекту після придбання техніки, Ви не залишитеся наодинці зі своєю проблемою і завжди зможете розраховувати на кваліфіковану консультацію наших інженерів. 
  • Фахівці нашої сервісної служби забезпечені транспортом і цілодобовим мобільним зв’язком. Є служба логістики, доставки запасних частин і комплектуючих для будь-якої техніки. Крім цього, великий запас запасних частин і устаткування на нашому складі дозволяють нам оперативно і якісно вирішувати практично будь-які завдання, які ставить клієнт.
  • Технічні фахівці ІНТЕРТЕХІНВЕСТ можуть проконсультувати Вас по терміновим сервісним питанням і при необхідності направити до замовника техдопомогу, або прийняти заявку на ремонт чи поставку запасних частин. Найважливішим завданням сервісної служби підприємства є якісне технічне обслуговування і ремонт гарантійної і післягарантійної сільськогосподарської техніки в найкоротші терміни.