Двигун та привід.

Сильна комбінація.

Спритний та економний.
 • Чотирициліндрові двигуни NEXOS потужністю 88 та 101 к.с. забезпечують стабільну потужність коли це найбільш необхідно. Двигуни працюють з низькою витратою палива на низьких обертах та максимальною потужністю.
 • Обидва двигуни NEXOS відповідають стандарту IIIA (Tier 3) завдяки наявній системі рециркуляції відпрацьованих газів, турбокомпресора, охолоджувача наддувного повітря та системи упорскування палива. Ваша перевага в тому що ви можете обробити більші площі з меншими витратами.
 • Двигуни з високим крутним моментом, демонструють дуже короткий час відгуку. Таким чином, за будь-яких видів робіт, навіть на важкопрохідній місцевості, у будь-який момент можна задіяти повну потужність.

Технічні характеристики двигунів NEXOS.

NEXOS 240 F-VL 230 F-FB-VL-VE
Виробник
FPT
FPT
Кількість циліндрів
4
4
Об'єм двигуна, см³
4500
3200
Номінальна потужність, кВт/к.с.
74/101
65/88
Номінальне число обертів, об/хв
2200
2300
Кількість обертів за максимального крутного моменту
1250
1300
Максимальний крутний момент, Нм
430
350
Інтервал заміни оливи, год
500
500

Коробка передач. Просте перемикання - зручне керування.

Чотири варіанти на вибір.
NEXOS пропонує кожному користувачу слушні рішення:
– 12В/12Н з механічним реверсивним механізмом
– 24В/24Н з механічним реверсивним механізмом і механічною понижуючою передачею
– 24В/24Н з механічним реверсивним механізмом і двоступеневою системою перемикання під навантаженням TWINSHIFT
– 24В/12Н з гідравлічним реверсивним механізмом REVERSHIFT і двоступеневою системою перемикання під навантаженням TWINSHIFT. 
 • 24 передачі забезпечують потрібну швидкість для будьяких робіт. Система TWINSHIFT дозволяє просто понизити будь-яку передачу на рукоятці важеля перемикання передач без переривання тягового зусилля та без зчеплення. Усі коробки передач NEXOS розроблені з метою мінімізації втрат потужності. Ваші переваги – максимальна потужність на низьких обертах.
 • Повний привод вмикається одним натисканням кнопки. Для запобігання зайвому зношенню шин він автоматично вмикається/вимикається на швидкості 14 км/год. Для більшої безпеки на дорозі повний привод автоматично вмикається під час гальмування. Завдяки цьому ви завжди зможете безпечно зупинити свій NEXOS.

Висока продуктивність гідравлічної системи.

Більше можливостей.
 • NEXOS із його надзвичайною продуктивністю гідравлічної системи немов створений для потужних навісних знарядь або їх комбінацій.
 • Уже в серійній комплектації він має два гідравлічні насоси. Потужності одного гідравлічного насоса 59 л/хв  повністю призначені для секцій гідророзподільника та агрегатів задньої навіски.
 • Другий насос працює для системи кермування. Для завдань, які потребують надзвичайно високої потужності гідравліки, NEXOS може оснащуватися гідравлічним контуром із 3 насосами, який забезпечує продуктивність у 85 л/хв.
 • Третій насос продуктивністю 26 л/хв працює виключно для задньої навіски. Система кермування, секції гідророзподільника й задня навіска живляться насосом окремо одна від одної. Це дозволяє без проблем виконувати декілька функцій, що перетинаються між собою.

Механічні або електронні секції гідророзподільника.

Більше можливостей.
 • Ваш NEXOS може бути оснащено механічними секціями гідророзподільника кількістю до чотирьох, один із них із регулюванням подачі. Найвищий комфорт пропонує комплектація з чотирма електронними секціями гідророзподільника.
 • Керування зручно здійснюється за допомогою джойстика ELECTROPILOT і двох пелюстків. У максимальній комплектації доступні вісім гідравлічних роз’ємів у задній частині трактора та шість роз’ємів для переднього навісного знаряддя.
 • Маючи максимальну вантажопідйомність 3,1 т (для VE макс. 2,6 т) в точках зчеплення задньої навіски, NEXOS може працювати з усіма пристроями. Для точного ведення пристроїв, особливо на схилах, моделі VL і F можуть поставлятися з підйомною гідравлічною стійкою і гідравлічними бічними стабілізаторами. Задня навіска як для версії з платформою, так і для версії з кабіною може поставлятися з механічним або електрогідравлічним керуванням TCE 6. Механічні або кнопкові зовнішні елементи керування на крилах забезпечують швидке і надійне навішування робочих пристроїв.

Оберти за потребою.

Неперевершено та ефективно.
 • Для вибору відповідної частоти обертання для того чи іншого навісного обладнання до вашого розпорядження різні варіанти швидкості обертання валу відбору потужності. Максимальна швидкість обертання валу відбору потужності досягається при роботі двигуна з невеликою витратою на високих обертах 1950 об/хв. У режимі 540 ECO максимальна кількість обертів валу відбору потужності досягається вже за 1650 об/хв двигуна. Це дозволяє економити паливо під час легких робіт, таких як внесення добрив.
 • Для спеціальних робіт до програми включено синхронний вал відбору потужності. Незалежно від типу навісного пристрою – чи це розкидач добрив або подрібнювач рослинних залишків – підключення валу відбору потужності здійснюється завжди м’яко, з гідравлічною або електрогідравлічною підтримкою.