Двигун та привід

Високоякісні двигуни

Запас потужності та ефективність.
4-циліндрові високопродуктивні двигуни Deutz з 4 клапанами і турбокомпресором забезпечують потужність 100 кВт (136 к.с.). Цей варіант двигуна завжди має достатній запас потужності навіть під час важких операцій штовхання і перевалки. Інтелектуальні системи упорскування Common-Rail знижують витрату палива.
  • Висока ефективність завдяки CPS
  • Оптимальне співвідношення витрат палива і потужності
  • Продумане управління двигуном
  • Максимальний крутний момент 500 Нм
Великий паливний бак об’ємом 150 л зі зручним доступом надійно захищений під кабіною з лівого боку машини. Масивний захист днища зі сталі гарантує максимальну безпеку в повсякденній роботі.
Велика ємність бака забезпечує тривалу роботу без дозаправки
Мінімізація ризику пошкодження навіть в несприятливих умовах експлуатації

Продумана система охолодження

Автоматичне очищення.
Холодне повітря всмоктується через великі поверхні всмоктування в передній чистої області машини і проходить через моторний відсік. Відпрацьоване тепло двигуна виходить з моторного відсіку ззаду через випускні щілини. Ця продумана подача повітря запобігає всмоктування відпрацьованого повітря.
На дорозі або при частковому навантаженні нерідко досить знижена частота обертання вентилятора. DYNAMIC COOLING розпізнає потребу всіх охолоджуючих систем окремо і за допомогою електронного контролера налаштовує необхідну частоту обертання вентилятора.
Реверсивний вентилятор автоматично видаляє бруд і частинки пилу з поверхонь повітрозабірника. Через рівні проміжки часу напрямок обертання вентилятора змінюється. Інтервал часу заданий і може бути змінений сервісною службою CLAAS, якщо це необхідно. Ручне реверсування можливо в будь-який час за допомогою кнопки.
  • Просте очищення сітки
  • Тривалий час роботи
  • Стабільна потужність

Вирівнювання рівня при роботі з важкими вантажами

Стійкість та режими руху.
Вирівнювання рівня при роботі з важкими вантажами.
У моделях SCORPION 1033 і 1033 VARIPOWER можливе гідравлічне коригування рівня між рамою і передньою віссю в діапазоні +/- 8 °. Ця функція активується за допомогою перемикача в кабіні. Вбудований рівень знаходиться безпосередньо в полі зору механізатора в кабіні. Це дозволяє домогтися максимальної стійкості на нерівній поверхні і забезпечує точність робіт навіть при великій висоті підйому.
Режими руху для всіх видів робіт.
Чотири режими руху забезпечують не має собі рівних маневреність навіть в обмеженому просторі. Нова функція ручного «крабового ходу» за рахунок керування передньою віссю робить машину ще більш маневреної.
  1. Управління передніми колесами
  2. Управління всіма колесами
  3. «Крабовий» хід