Двигун та ходова частина

Потужність та ефективність. Техноогії двигунів.

Продумана концепція.
CLAAS POWER SYSTEMS охоплює всі технологічні аспекти та пропонує оптимальний двигун для узгодженої загальної системи. Скористайтеся перевагами максимальної ефективності на ринку.
У JAGUAR 980 і JAGUAR 970 встановлюються великі двигуни MAN V12 і V8. Ці двигуни характеризуються високою стабільністю ходу і надзвичайним ККД. Моделі JAGUAR 960-940 комплектуються високопотужними двигунами Mercedes-Benz.
Для дуже довгих робочих днів компанія CLAAS пропонує в JAGUAR 900-й серії великий паливний бак об’ємом до 1500 л. Всі моделі JAGUAR серійно оснащені пневматичною системою очищення.
 • Низький рівень витрат дизельного палива
 • Неймовірно великий паливний бак
 • Дуже висока плавність ходу
 • Висока економічність
 • Оптимальна доступність
 • Ефективний пристрій обертового уловлювання пилу і бруду
 • Великі повітроводи для виходу гарячого повітря двигуна
 • Тривалі інтервали техобслуговування до 500 годин робот

Система охолодження DYNAMIC COOLING

Ефективність та безпечність.
Радіатори, розташовані на JAGUAR один над одним, забезпечують ефективне охолодження при будь-яких умовах збирання. За рахунок великої площі поверхні сітчастого фільтра знижується швидкість потоку повітря і, відповідно, забруднення. Сітка очищається обертовим всмоктуючим рукавом.
Поступаючий з радіатора повітря цілеспрямовано проводиться над двигуном і практично безперешкодно виходить з великого воздуховипускного отвору в задній частині JAGUAR. Це дозволяє прекрасно справлятися з роботою навіть при екстремально високих зовнішніх температурах.
У JAGUAR 980 і JAGUAR 970 капот двигуна відкривається автоматично, забезпечуючи ще більш швидкий відтік гарячого повітря.
При експлуатації в жарких регіонах DYNAMIC COOLING забезпечує зниження потужності вентилятора навіть на величину до 15% в порівнянні зі стандартною системою охолодження. Це забезпечує можливість тривалого використання.
 • Високоефективний варіаторний привід
 • Економія потужності до 20 кВт
 • Резерв частоти обертання до 15% для пікових навантажень

Потужна та маневренна ходова частина.

Мала вага. Велика тяга.
Комбайн JAGUAR 900-й серії відрізняється ідеальним розподілом ваги і має невелику власну вагу. Мала вага економить паливо. До того ж, на дорозі привід ходової частини, керований електронікою, автоматично регулює швидкість обертання двигуна і точно погоджує її з необхідною потужністю. Тому JAGUAR, наприклад, рухається на максимальній швидкості з сильно зменшеною частотою обертання двигуна. Це знижує як витрата дизельного палива, так і рівень шуму.
При їзді комбайна JAGUAR з класичним приводом на два колеса повний привід POWER TRAC механічно повністю виключений. При включенні POWER TRAC тяга збільшується до 40%.
Гнучке заднє баластування забезпечує додатковий захист JAGUAR від наїзду.
Навіть зі стандартними шинами кліренс JAGUAR становить 450 мм. Якщо потрібно більше, в якості опції можна вибрати нові шини великого розміру, спереду максимально 900/60 R 38 з Ø 2,05 м, ззаду максимально 620/70 R 30. Поліпшенню маневреності сприяє нова геометрія задньої осі з радіусом розвороту 12,50 м (в залежності від варіанту шин).

Гідравлічна система

Наочність та простота
Секції гідророзподілення розташовані в добре доступному для огляду місці з лівого боку машини. Пропорційні клапани секцій для управління силосопровода і приставкою дозволяють забезпечити більш плавне управління при автоматичній роботі. Для забезпечення більш рівномірної стерні навіть на високій швидкості руху швидкість процесу відхилення функції поперечного копіювання ORBIS може бути адаптована в CEBIS відповідним чином.
При досягненні краю поля і піднятті приставки функція гасіння коливань автоматично активується після виходу з робочої висоти. Це поліпшення комфорту захищає машину, наприклад, при обприскуванні. Приставка амортизує з відповідним рівнем плавності.
 • Швидке виконання функціональних команд
 • Ефективне управління завдяки пропорційним клапанів
 • Економічне техобслуговування завдяки невеликій ємності заправки маслом

Система приводів

Неперевершено та ефективно
Привідна система CLAAS з високим ККД при порівнянні на ринку підкорює простотою. Подрібнюючі органи приводяться в дію через довгу клинопасову передачу, яка потребує техобслуговування, безпосередньо від колінчастого валу двигуна. Концепція, що не втратила свою перевагу протягом багатьох років після розробки.
Комфортабельний і простий.
 • Привід підпресовуючого валка вбудований в головний привід
 • Завдяки приводу COMFORT CUT для підпресовуючих вальців можна плавно регулювати довжину різання з кабіни під час руху
 • Для забезпечення максимальної надійності та витривалості, а також тривалого терміну служби подаючий пристрій оснащений міцними редукторами з підшипниками і зубчатими шестернями, що мають великий запас міцності
 • Приставні механізми з механічним приводом з’єднуються з комбайном JAGUAR за допомогою швидкороз’ємної муфти