Кабіна + комфорт
AXION 800

Зручне робоче середовище

Ергономіка та комфорт для кращих умов роботи
Просторі, тихі, з чудовою оглядовістю та повною підвіскою: кабіни тракторів AXION забезпечують максимальний комфорт протягом довгих робочих днів.
AXION 850-820 пропонує найкраще робоче середовище. Завдяки численним деталям та широкому вибору місць зберігання водій завжди знайде місце для свого мобільного телефону або документів. Під сидінням обслуговуючого персоналу також є відсік, що охолоджується, в якому можна розмістити дві 1,5-літрові пляшки та їжу. Ідеальне рішення для обідньої перерви. У класі від 200 до 300 л. AXION 800 вражає комфортом водіння та експлуатації, завдяки якому довгі робочі дні здаються короткими.

Джойстик DRIVESTICK

Інтуїтивне управління коробкою передач
Єдиний у своєму роді джойстик DRIVESTICK, забезпечує інтуїтивне керування та гарантує повний контроль роботи коробки передач HEXASHIFT. Тепер складна система перемикання передач остаточно пішла у минуле. Для перемикання та вибору правильної передачі достатньо одного руху пальцем.
  • 1. Перемикання передач під навантаженням +/–
  • 2. Перемикання груп +/–
  • 3. При утримуванні DRIVESTICK у першій позиції відбувається перемикання далі

0 вібрацій

4-х ходова повна підвіска кабіни
Завдяки чотирьом точкам підвіски кабіна повністю ізольована від шасі. Удари та вібрації навіть не доходять до водія. Поздовжні та поперечні стійки з’єднують точки підвіски та забезпечують стійкість кабіни при проходженні поворотів або гальмуванні. Уся система підвіски не потребує технічного обслуговування.
Важкі знаряддя в передньому і задньому навісному устаткуванні створюють навантаження як на трактор, так і на водія. Щоб компенсувати пікові навантаження під час транспортування та при піднятті навісного обладнання на розворотній смузі, як передня, так і задня навішення оснащені віброгасниками.