Кабіна + комфорт.

Ергономіка та комфорт для найкращих умов роботи.

  • Поворотне комфортне сидіння водія Grammer MSG97A/741 доступне з сучасною нековзкою тканиною або елегантною легкою в догляді шкіряною оббивкою та двоступеневим підігрівом.
  • Міцне кермо забезпечує надійне захоплення та забезпечує хороший огляд панелі приладів у будь-якому положенні.
  • Завдяки численним деталям AXION пропонує найкраще робоче середовище для довгих робочих днів. Водій завжди знайде місце для свого мобільного телефону або документів. Під сидінням оператора також є охолоджуюча камера, у якій можна розмістити дві 1,5-літрові пляшки та закуски. Ідеальний варіант для обідньої перерви.
  • Всі моделі AXION 900 в серійній комплектації обладнані кондиціонером. Компоненти кондиціонера вбудовані в підлогу кабіни, що має подвійну ізоляцію. Дане положення робить можливим оптимальний розподіл потоків повітря в кабіні і значно знижує рівень шуму кондиціонера. Крім ручного управління є також повноцінний клімат-контроль.
  • Відділення для документів і знімне відділення знаходяться в лівій консолі.
  • Роз’єми живлення і ISOBUS для додаткових терміналів перебувають під правою консоллю.

Чотирьохстоякова концепція.

З AXION 900 CLAAS представляє абсолютно нове покоління кабін. Чотирьохстоякова кабіна пропонує істотні переваги:
  • Вільний огляд всієї робочої ширини навісних знарядь
  • Великий обсяг кабіни для забезпечення достатнього вільного місця
  • Суцільне лобове скло
Спеціальне розташування задніх стійок кабіни забезпечує водієві оптимальний огляд знаряддя та навісного обладнання. Крім того, опукле заднє скло дозволяє побачити точки з’єднання на задній частині кузова і, таким чином, точно і безпечно виконувати навіску агрегатів.

Обладнання CEBIS.

Монітор CEBIS та елементи керування інтегровані у підлокітник. Рука водія вільно лежить на підлокітнику та здійснює налаштування в CEBIS, завдяки чому немає необхідності підрулювання. Таким чином, всі функції можуть бути точно налаштовані під час роботи.
Монітор системи CEBIS остащено  дванадцяти дюймовим екраном в хромованій рамці з функцією Touch Screen. Він  використовує зрозумілі символи та кольорові позначки щоб надати чітку картину налаштувань і робочих станів. Завдяки структурі меню CEBIS і сенсорному екрану всі налаштування можна ввести лише за кілька кроків. Особливо привабливою є функція прямого доступу з силуетом машини. Просто торкніться відповідної області, щоб перейти безпосередньо до потрібного діалогового вікна.
 
 

0 вібрацій.

Повна амортизація в чотирьох точках.
Завдяки чотирьом точкам амортизації кабіна повністю ізольована від ходової частини.
Таким чином, водій зовсім не відчуває удари і коливання. Комбіновані пружини і амортизатори
мають довгий хід і працюють надефективно завдяки точному налаштуванню. При цьому вся система
амортизації не вимагає технічного догляду.
Важке обладнання в передньому і задньому навісному обладнанні створює навантаження як на трактор, так і на водія. Для компенсації пікових навантажень під час транспортування та коли навісне обладнання підняте на смузі повороту, як передня, так і задня навіска обладнані гасінням коливань.