Кабіна та комфорт

Комфорт підвищує працездатність

Все згідно побажань замовника
Під час вдосконалення комбайна ми завжди випробовуємо концепцію кабіни. У цьому нам допомагають механізатори зі всього світу. Разом із ними ми приймаємо важливі рішення щодо комфортабельності й управління. Перевірене продовжує використовуватися, гарне поліпшується, нове випробовується.
Нова кабіна в LEXION принесе вам масу задоволення: у першу чергу завдяки кондиціонеру з ефективною системою подачі повітря, додатковому простору для ніг та голови, холодильнику об’ємом 30 л з активним охолодженням для напоїв або яскравому дисплей CEBIS з високою роздільною здатністю. Багато що вже знайоме нашим клієнтам, наприклад неперевершена комфортабельність CLAAS або «розумна» концепція управління, яка забезпечує зручний доступ до всіх функцій машини.

Ви можете керувати LEXION інтуїтивно

CEBIS надає миттеву допомогу
CEBIS працює інтуїтивно.
Управління здійснюється інтуїтивно зрозумілим чином і не вимагає спеціальної підготовки. Це означає, що навіть нові співробітники здатні управляти LEXION через короткий час. При цьому важливу роль відіграє CEBIS. Ця система є постачальником інформації, засобом оптимізації продуктивності й рішення проблем.
Розроблені на основі досвіду незліченної кількості користувачів комбайнів CLAAS алгоритми для вирішення різних проблем зберігаються в CEBIS. Вони враховують всі параметри, які можуть сприяти вирішенню проблеми. Таким чином, вони надають оператору всебічну підтримку для оптимального використання встановленої потужності машини. CEBIS спрощує меню.
Початківець, звичайний користувач або експерт: ви задаєте свій тип користувача, CEBIS налаштовує рівень меню відповідно до вашого досвіду. Таким чином, нові оператори не перевантажені складними меню. Системи допомоги оператору також вбудовані в CEBIS. Системами CEMOS DIALOG і CEMOS AUTOMATIC можна зручно управляти за допомогою сенсорного екрану. Використовуйте повзунковий регулятор, щоб задати для автоматичних функцій потрібні стратегії.

Перетворіть день на ніч

Яскраві світлодіодні фари головного світла
До 26 фар робочого освітлення освітлюють усю робочу зону яскравим денним світлом.
  • Робочі фари дальнього світла вирізняються дуже великим радіусом дії.
  • Приставка освітлена так само яскраво, як передня та бічні зони і стерня.
  • Всі основні компоненти машини оснащені сервісними ліхтарями.