Кабіна + комфорт.

Спокійна робота.

Компактний зовні просторий всередині.
  • У процесі розробки NEXOS інженери компанії CLAAS приділили особливу увагу створенню великого простору для механізатора. Як результат, кабіна має максимальний для цього розміру тракторів об’єм, що дозволяє навіть високим механізаторам мати достатньо вільного простору для ніг і комфортно почуватися.
    Завдяки великій площі скла кабіна NEXOS має відмінний круговий огляд. Зокрема, опуклі вікна в задній частині кабіни забезпечують безперешкодну видимість робочого знаряддя й оточення.
  • Завдяки ергономічному розташуванню всіх елементів керування та чіткій зрозумілості їхніх функцій робота на NEXOS виконується в комфортних умовах і не втомлює навіть довгими робочими днями. Інформація про робочий стан NEXOS (як-от швидкість, число обертів двигуна й кількість обертів заднього вала відбору потужності) наочно відображається на панелі приладів. У вас завжди все в полі зору.

Впевнений та зручний рух.

Більше комфорту.
  • Можливість вибору між версіями з платформою або кабіною обумовлює універсальність NEXOS у використанні. Великі двері та нековзна сходинка забезпечують безпечну й зручну посадку в кабіну. Лобове та заднє скло відкриваються, забезпечуючи природну вентиляцію. У спеку або в умовах запиленості про прохолоду на робочому місці дбає потужний кондиціонер.
  • Для безпеки користувача під час застосування засобів захисту рослин трактор на заводі може бути оснащено фільтром з активованим вугіллям. У поєднанні зі посиленим ущільненням кабіни й потужною вентиляцією він завжди оптимально захищає механізатора навіть під час інтенсивної роботи польового обприскувача для захисту рослин.
    Для обох версій — із кабіною або з платформою — як опція пропонується сидіння водія з пневмопідвіскою. Також є можливість регулювання кермової колонки, що дозволяє підібрати зручне для механізатора положення сидіння. 

Складані габаритні ліхтарі NEXOS VE запобігають пошкодженню рослин.