Кабіна + комфорт

Комфорт та продуктивність пов'язані разом

Зручно та тихо
Ми розробили кабіну XERION так, щоби вас ніщо не відволікало. Вібрації інтенсивно гасяться, видимість у всіх напрямках відмінна, а рівень шуму приємно низький. Ви керуєте трактором інтуїтивно трьома пальцями за допомогою багатофункціонального джойстика CMOTION та нового підлокітника із вбудованим сенсорним екраном CEBIS.
Нова комфортна кабіна XERION.
 • Велика площа скла з підігрівом для відмінного кругового огляду
 • Чудова шумоізоляція (лише 69 дБ макс.)
 • Інтелектуальна напівактивна підвіска кабіни
 • Найзручніший пристрій заднього ходу на ринку завдяки кабіні, що обертається (TRAC VC)
 • Інтуїтивно зрозумілий багатофункціональний важіль CMOTION
 • Рульова колонка, що регулюється в 3 положеннях
 • Кондиціонер та додаткове опалення
 • Склоочисники на 360 градусів на передньому склі
 • Сонцезахисні жалюзі зі всіх чотирьох сторін (опція)
 • Світлова активація при підйомі

Поворотна кабіна

Зручний задній хід
TRAC VC має найзручніший пристрій заднього ходу на ринку. Простим натисканням на кнопку, кабіну трактора XERION можна повернути на 180° менше, ніж за 30 секунд. Після запуску трактора XERION поворотна кабіна зайняла міцні позиції на ринку. Поворот кабіни забезпечує водієві оптимальний огляд на задню навіску. Після повороту кабіни всі прилади управління залишаються на тих же місцях. Навіть при переміщенні трактора XERION з поверненою кабіною система управління повертається разом з нею – неважливо, в якому напрямку ви їдете.

Зручність запорука продуктивної роботи

Розташування терміналів
Водій може розмістити додатковий термінал між передньою і середньою стійками кабіни. Новий тримач має достатньо місця для декількох терміналів.

0 вібрацій

Комфортний захист водія і машини
Ефективна амортизація кабіни.Кабіна трактора XERION з пневматичною підвіскою прийме на себе найсильніші поштовхи. Вам буде зручно навіть на нерівному полі.

Зручність в роботі

Адаптивна передня підвіска
Просторий холодильний відсік об’ємом 43 л зліва від сидіння водія, а також радіо з CD, MP3 і гарнітурою Bluetooth забезпечують додатковий комфорт робочого місця.

Система освітлення

Оптимальне освітлення для довгого робочого дня
В системі освітлення трактора XERION використовуються дві різні мережі електроживлення.
На фари ближнього світла подається напруга 12 В, а на робочі фари – 24 В. Завдяки поліпшенню якості освітлення за рахунок більш потужної мережі електроживлення забезпечується відмінне освітлення при роботі в нічний час. Навіть довгими ночами система фар освітить водієві всі агрегати так, ніби за вікном день.
 • До 6-ти робочих фар ззаду (в тому числі дві ксенонові, поставляються окремо)
 • До 12-ти робочих фар спереду (в тому числі дві ксенонові, поставляються окремо)
Наочне і просте управління робочим освітленням можливо за допомогою панелі управління. Встановлена водієм конфігурація фар зберігається, якщо вимкнений головний вимикач.
Інтелектуальна функція залишкового світла для безпечного виходу з машини в темряві і поставляючі окремо ксенонові фари доповнюють систему освітлення трактора XERION.