Прямокутні тюки.

Стійка форма

  • Поєднання пресувального каналу довжиною 2,12 метри який забезпечує високий опір тертя, і поршня має достатній потенціал для суперщільних тюків навіть за високої продуктивності.
  • В якості надійних направляючих для поршня виступають чотири великі ходові ролики, це дозволяє разом з регульованими бічними щитками забезпечувати чудову щільність тюків незалежно від умов підбирання. 
  • У невеликі тюки солома, сіно або сінаж тюкуються за рекордно короткий час: завдяки 61 робочому ходу поршня за хвилину і гідравлічному тиску, забезпечується високий ступінь пресування з оптимальними показниками.

Укладання двох тюків

  • За допомогою причіпного тюкопідбирача DUO PAC ви можете укладати тюки один на одного в два ряди, збираючи їх на полі у великий штабель шириною 80 см і висотою 100 см, і потім за допомогою відповідного захвату попарно вантажити для перевезення.

Обв'язування. Ідеальні вузли.

Вузлов'язачі CLAAS

  • Прес-підбирачі CLAAS неможливо уявити без легендарних вузлов’язачів CLAAS. Одиночний вузлов’язач став першим патентом компанії CLAAS і був відзначений золотою медаллю німецького сільськогосподарського товариства (DLG) у 1921 р. Як і раніше, компанія CLAAS є єдиним у світі виробником сільськогосподарської техніки, який сам розробляє та виробляє вузлов’язачі. 
  • Вузлов’язувач CLAAS у минулому суттєво сприяв всесвітній славі прес-підбирачів CLAAS, а тепер продовжує з колишнім успіхом в’язати найміцніші вузли.
  • Шпагат для преса CLAAS спеціально призначений для використання у вузлов’язачах CLAAS. Він дуже міцний і водночас настільки м’який, що знос вузла зводиться до мінімуму. Щоб заощадити час, необхідний для заміни котушок, при кожній новій заправці необхідно просто зв’язати між собою чотири котушки на кожний вузлов’язач. Економічне співвідношення високої міцності шпагату та достатньої корисної довжини виправдовують ваш вибір на користь CLAAS. Шпагат для преса CLAAS підходить для будь-якого прес-підбирача та різних умов експлуатації.

Готовий до довгих продуктивних днів

  • Великі відсіки для шпагату прес-підбирачів QUADRANT 4000 можна відкривати  на бік, щоб полегшити подачу шпагату при повторній заправці та очищення машини. Загалом відсіки здатні вмістити 16 котушок в’язального шпагату завдовжки від 130 до 150 м/кг. Цього вистачить на довгий робочий день.
  • Додатковою перевагою є відсутність небезпечних залишків шпагату, які при згодовуванні можуть призвести до втрат тварин, а при виробленні енергії – утворення відходів.