Навантажувальний пристрій

Міцний тримач робочих знарядь

Продумана концепція.

Призначений для важких робіт.

Міцний тримач робочих знарядь, який добре видно з кабіни SCORPION, підходить для всіх умов експлуатації. Його міцні стопорні пальці (50 мм) гарантують надійне, з низьким ступенем зносу механічне або гідравлічне (на вибір) сполучення з усіма навісними знаряддям. Гідравлічні з’єднання легко доступні і захищені.
Телескопічна стріла з високою жорсткістю при скрученні забезпечує безперебійну роботу навіть в граничних ситуаціях. Навіть при максимальному вильоті її вантажопідйомність залишається вражаючою. Щітка на стрілі запобігає накопиченню бруду при втягуванні телескопічної стріли. Бічна напрямна телескопічної стріли доступна для всіх моделей SCORPION.
Розгойдування неможливо.
Під час водіння система гасіння коливань телескопічної стріли перешкоджає розгойдування машини. Її можна активувати на будь-яких швидкостях за допомогою тумблера. В автоматичному режимі вона відключається при швидкості нижче 7 км / год, для забезпечення точності робіт навіть при важких навантаженнях.

Робоча гідравлика

Максимальна продуктивність.
Будь то підйом важких вантажів або швидка навантаження, потужна робоча гідравліка SCORPION з керуванням за допомогою джойстика – в VARIPOWER з електрогідравлічним керуванням – забезпечить максимальну продуктивність.
Завдяки пропорційним клапанам – в VARIPOWER незалежним від навантаження – всі гідравлічні функції навантажувального пристрою можна точно регулювати.
Швидка і зручна заміна навісного знаряддя без зайвої втрати оливи вимагає, щоб на муфтах не було тиску. Натисканням кнопки можна скинути тиск в муфтах третього контуру управління при працюючому двигуні. За допомогою перемикача в кабіні, або за допомогою кнопки на телескопічною стрілі.
Для навісних знарядь з контуром подвійної дії, наприклад підмітально-прибиральної машини або захватного ковша, в SCORPION передбачені додаткові контури гідравлічного керування продуктивністю до 160 л / хв. Можливо захищене кріплення двох гідравлічних з’єднань подвійної дії безпосередньо на тримач навісних знарядь. Можливий монтаж дренажної лінії і безнапірної поворотної лінії.
  • Зручне незалежне управління за допомогою джойстика
  • Плавне регулювання витрати
  • Безперервна робота активується за допомогою перемикача

Великі кути повороту робочих знарядь

Легка робота з насипними вантажами.
Великий кут повороту тримача робочих знарядь 150 ° ідеально підходить для перевалки насипних вантажів, особливо клейких матеріалів. Моделі SCORPION 1033 і 1033 VARIPOWER оптимізовані для штабелювання на великій висоті, тому мають дещо менший кут повороту 126 °.