NEXOS FB

Малий та завзятий.

Нижче на 19 см.
  • Компанія CLAAS пропонує NEXOS FB — варіант наявної моделі NEXOS F, вузькоколійний трактор із надзвичайно малою загальною висотою 1,25 м. Найвищою точкою трактора є кермо. Це робить його ідеальним партнером для роботи на плантаціях або в теплицях із малою загальною висотою.
  • Завдяки потужному та компактному 4-циліндровому двигуну з об’ємом 3,2 л та потужністю 88 л. с. модель NEXOS 230 FB має високу маневреність. NEXOS FB обладнаний приводом 24V/24R з механічним реверсивним механізмом та знижувальним редуктором. Повний привід та блокування диференціала активуються натисканням кнопки. Під час руху дорогами NEXOS FB може розвивати швидкість до 40 км/год.

Ергономіка за потребою.

Як і інші моделі NEXOS, FB пропонує найкращу ергономіку. Важелі, кнопки, розташування й дизайн адаптовано до малої висоти варіанта FB. Усі функції залишились легкодоступними, забезпечуючи зручність керування без виходу за габарити NEXOS FB. Завдяки цьому ви легко уникнете пошкодження споруд плантації та врожаю. Для руху автошляхами загального користування або нерівними поверхнями існує дуга безпеки, яка піднімається за лічені секунди.

Додаткові характеристики оснащення.

  • Вал відбору потужності 540/540 ECO або 540/1000
  • До трьох секцій гідророзподільника та подача гідравлічної рідини 59 л/хв за допомогою двонасосного контуру
  • Шини до 380/70 R 24 Фронтальне навішування з інтегрованим переднім ВОМ