Потік рослинної маси

Покращена похила камера

Плавне регулювання кута зрізу
Камера HP.
За допомогою багатофункціонального джойстика в кабіні можна плавно гідравлічно регулювати кут зрізу камери HP в діапазоні від -8° до + 11° — на повному ходу з встановленою приставкою. У CEBIS можна зберегти кут зрізу для кожного з чотирьох варіантів висоти зрізу окремо. Це дозволяє швидко і просто реагувати на різні культури, зернові або умови місцевості.
 
V-подібна похила камера.
 
V-подібна похила камера забезпечує швидке механічне регулювання кута зрізу. У такий спосіб ти можеш збирати полеглі культури, сою та трави легше та з меншими втратами, оскільки значно зменшується нагромадження маси. V-подібну похилу камеру можна замовити з ланцюговим або стрічковим конвеєром, і як з відкритим, так і з закритим вхідним вальцем.

Унікальна продуктивність

Рівномірне прискорення рослинної масси
Безліч варіантів регулювання ще більше підвищують якість соломи та продуктивність. До них відносяться паралельне, незалежне регулювання молотильного підбарабання та сепаратора, редуктор молотильного барабана і поворотна планка підбарабання.
Система APS (APS: Accelerated Pre Separation) рівномірно прискорює потік маси до 20 м/с і створює високу відцентрову силу для максимальної ефективності сепарації на всіх поверхнях барабана.

Швидкий перехід від однієї культури до іншої

Легка заміна сегментів підбарабання
Під час розробки системи обмолоту ми використаний наш багаторічний досвід. Поєднання тангенціальної молотильної системи APS SYNFLOW і осьової вторинної сепарації ROTO PLUS робить молотильну систему APS SYNFLOW HYBRID лідером у своєму класі. Що б ви не збирали, ви можете розраховувати на високу продуктивність — за мінімальної витрати палива та найкращої якості подрібнення.
Час переходу від одного виду культури до іншого стає все коротшим. Основні компоненти молотильного підбарабання залишаються в машині. Ви можете швидко замінити сегменти переднього підбарабання через камневловлювач. Просто витягніть сегмент переднього підбарабання збоку. Численні можливі комбінації MULTICROP складають унікальні можливості LEXION.

LEXION забезпечує максимальну продуктивність

Великі соломотряси
Вторинна сепарація через соломотряси відбувається на загальній довжині 3800 мм через чотири каскади. Навіть великі маси соломи транспортуються швидко і вільно.
  • Великі поверхні для точного вторинного розподілу
  • Центральна і бічні розпірки для поділу матеріалу на частини
  • Надійні підшипники соломотряса, які не потребують технічного обслуговування

Система очистки JET STREAM

Чисте зерно коштує грошей
Система очистки JET STREAM із гідравлічним варіатором вентилятора й потужною системою повернення на домолот спеціально адаптована до системи сепарації залишкового зерна ROTO PLUS. Інтенсивна продувка каскадів забезпечує ефективну попередню очистку.
Системою JET STREAM можна зручно керувати прямо з кабіни.
Ручне регулювання не потрібне. За потреби системою очистки JET STREAM можна управляти автоматично за допомогою CEMOS AUTO CLEANING.

Вивантажуйте зерно швидко та безпечно

Вивантажувальний шнек з поворотним лотком
Кут повороту шнека в 105° забезпечує відмінний огляд процесу вивантаження бункера. Його довжину можна адаптувати до ширини жатки. Діаметр залежить від швидкості вивантаження: 420 мм при 180 л/с або 330 мм при 80—130 л/с.
Поворотний наконечник на кінці шнека фокусує потік зерна. Його положення можна регулювати джойстиком CMOTION, що значно спрощує завантаження транспортних засобів.