Потік рослинної маси

Покращена похила камера

Плавне регулювання кута зрізу
Камера HP.
За допомогою багатофункціонального джойстика в кабіні можна плавно гідравлічно регулювати кут зрізу камери HP в діапазоні від -8° до + 11° — на повному ходу з встановленою приставкою. У CEBIS можна зберегти кут зрізу для кожного з чотирьох варіантів висоти зрізу окремо. Це дозволяє швидко і просто реагувати на різні культури, зернові або умови місцевості.
 
V-подібна похила камера.
 
V-подібна похила камера забезпечує швидке механічне регулювання кута зрізу. У такий спосіб ти можеш збирати полеглі культури, сою та трави легше та з меншими втратами, оскільки значно зменшується нагромадження маси. V-подібну похилу камеру можна замовити з ланцюговим або стрічковим конвеєром, і як з відкритим, так і з закритим вхідним вальцем.

Система обмолоту APS SYNFLOW HYBRYD

Прямолінійний потік рослинної масси
У системі обмолоту APS SYNFLOW HYBRID барабан-прискорювач діаметром 450 мм запускає високоефективний процес обмолоту, який забезпечує величезну продуктивність.
Він рівномірно прискорює потік рослинної маси до 20 м/с. Це створює високу відцентрову силу, яка забезпечує максимальну ефективність сепарації на всіх поверхнях кошика.
Великий діаметр барабанів і малі кути охоплення забезпечують особливо плоскі переходи між молотильним і подавальним барабанами та роторами. У результаті врожай проходить через комбайн по прямій лінії, що дозволяє заощаджувати енергію. Крім того, немає непотрібних змін швидкості та напрямку потоку. Це захищає солому та економить паливо.

Швидкий перехід від однієї культури до іншої

Легка заміна сегментів підбарабання
Під час розробки системи обмолоту ми використаний наш багаторічний досвід. Поєднання тангенціальної молотильної системи APS SYNFLOW і осьової вторинної сепарації ROTO PLUS робить молотильну систему APS SYNFLOW HYBRID лідером у своєму класі. Що б ви не збирали, ви можете розраховувати на високу продуктивність — за мінімальної витрати палива та найкращої якості подрібнення.
Час переходу від одного виду культури до іншого стає все коротшим. Основні компоненти молотильного підбарабання залишаються в машині. Ви можете швидко замінити сегменти переднього підбарабання через камневловлювач. Просто витягніть сегмент переднього підбарабання збоку. Численні можливі комбінації MULTICROP складають унікальні можливості LEXION.

ROTO PLUS добивається свого

Кожна зернина має значення
Ексцентрично розташовані високопродуктивні ротори ROTO PLUS утворюють великі відцентрові сили, які забезпечують відокремлення залишкових зерен від соломи. Їх діаметр 445 мм і довжина 4200 мм забезпечують величезну площу сепарації.
Завдяки наявності окремої скатної дошки суміш зерна, соломи та полови спочатку попадає на грохот і лише потім через каскади, що продуваються, на решітний стан. Це дозволяє значно знизити навантаження на решітний стан.

Система очистки JET STREAM

Чисте зерно коштує грошей
Система очистки JET STREAM із гідравлічним варіатором вентилятора й потужною системою повернення на домолот спеціально адаптована до системи сепарації залишкового зерна ROTO PLUS. Інтенсивна продувка каскадів забезпечує ефективну попередню очистку.
Системою JET STREAM можна зручно керувати прямо з кабіни.
Ручне регулювання не потрібне. За потреби системою очистки JET STREAM можна управляти автоматично за допомогою CEMOS AUTO CLEANING.

Вивантажуйте зерно швидко та безпечно

Вивантажувальний шнек з поворотним лотком
Кут повороту шнека в 105° забезпечує відмінний огляд процесу вивантаження бункера. Його довжину можна адаптувати до ширини жатки. Діаметр залежить від швидкості вивантаження: 420 мм при 180 л/с або 330 мм при 80—130 л/с.
Поворотний наконечник на кінці шнека фокусує потік зерна. Його положення можна регулювати джойстиком CMOTION, що значно спрощує завантаження транспортних засобів.