Потік рослинної маси.

Покращена похила камера

Плавне регулювання кута зрізу.
Камера HP.
  • За допомогою багатофункціонального джойстика в кабіні можна плавно за допомогою гідравліки регулювати кут зрізу камери HP в діапазоні від -8° до + 11° — на повному ходу з встановленою приставкою. В системі управління CEBIS можна зберегти кут зрізу для кожного з чотирьох варіантів висоти зрізу окремо. Це дозволяє швидко і просто реагувати на різні культури або умови місцевості.
  • V-подібна похила камера – забезпечує швидке механічне регулювання кута зрізу. У такий спосіб ти можеш збирати полеглі культури, сою та трави легше та з меншими втратами, оскільки значно зменшується нагромадження рослинної маси. V-подібну похилу камеру можна замовити з ланцюговим або стрічковим конвеєром, і як з відкритим, так і з закритим вхідним вальцем.

Система обмолоту APC WALKER.

Прямолінійний потік рослинної маси забезпечує економію палива.
У системі обмолоту APS WALKER барабан-прискорювач діаметром 450 мм запускає ефективний процес обмолоту, що забезпечує максимальну продуктивність. Барабан значно збільшує швидкість потоку рослинної маси з 3 до 20 м / с.
Попереднє прискорення потоку рослинної маси забезпечує максимальну ефективність всіх наступних процесів. Відбувається розподіл рослинної маси її потік рухається рівномірно і на 33% швидше. Високі відцентрові сили значно підвищують ефективність сепарації зерна на всіх поверхнях дек. До 30% зерна сепарується вже на підбарабанні під прискорювачем. Це істотно розвантажує основну деку та робить більш ефективну сепарацію зерна з одночасним підвищенням продуктивності на 20% при незмінній витраті палива.

TRION забезпечує максимальну продуктивність

Ефективний соломотряс.
Кожна зернина цінна. Система обмолоту APS працює настільки ефективно, що тільки близько 10% зерна проходить в TRION через систему сепарації залишкового зерна. 90% зерна вже відділені від соломи. Рівномірний потік соломи на відкритих донизу клавішах соломотряса з крутим кутом нахилу забезпечує надійне відділення практично всього залишкового зерна. При цьому складність умов збору врожаю або вологість соломи не мають значення.
Сепарація залишкового зерна відбувається на загальній довжині 4400 мм через чотири каскади. Серія TRION 600 оснащена 6-клавішними соломотрясами, серія TRION 500 – 5-клавішними соломотрясами. Є центральні і бічні гребінки. Забезпечується безперебійне і вільне транспортування навіть великих обсягів соломи.
Барабан MSS (MULTIFINGER SEPARATION SYSTEM) являє собою встановлений над соломотрясом барабан з керованими пальцями він розпушує потік соломи, та забезпечує ефективну сепарацію залишкового зерна навіть в складних умовах збирання. Наприклад, при вологій соломі або великій кількості рослиної маси інтенсивне розпушування має вирішальне значення для високої продуктивності сепарації.
 

Система очистки JET STREAM

Чисте зерно коштує грошей.
  • Чисте зерно коштує грошей. Система очищення JET STREAM з гідравлічним варіатором вентилятора і потужною системою повернення на домолот забезпечує великий запас продуктивності при збиранні будь-яких культур. Подвійна продування каскадів забезпечує ефективну попередню очистку.
  • Системою JET STREAM можна зручно керувати прямо з кабіни. Ручне регулювання не потрібне. За потреби системою очистки JET STREAM можна керувати в автоматичному режимі за допомогою CEMOS AUTO CLEANING.

Швидка зміна культур

Легко і без використання інструментів.
З TRION ви економите багато часу при зміні культур. Переналаштування всієї машини виконується легко і просто, а регулювання частоти обертання – навіть без використання інструментів. Адаптація 63% площі деки виконується за допомогою важеля.
  • Переналаштування системи обмолоту та заміна сегментів попередньої деки виконується через камневловлювач. Сегмент основної деки займає 63% від основної деки. 
  • Ручне перемикання діапазонів частоти обертання редуктора молотильного барабана виконується за допомогою гідравлічного клапана. Доступні два різних діапазони. Вони мають однозначне маркування на клапані перемикання. Насіння трав і дрібне зерно – це дуже легка маса. У цьому випадку важливе значення має регулювання частоти обертання вентилятора. Двоступеневий привод має два діапазони частоти обертання, які можна регулювати за допомогою швидкозатискного пристосування і за допомогою перекладання приводного ременя. Для бункера передбачено пристрій для полегшення вивантаження, щоб в ньому не виникало застою зерна.

Швидке вивантаження

Вивантажувальний шнек з поворотним лотком.
Кут повороту шнека в 105 ° забезпечує відмінний огляд процесу вивантаження бункера. Його довжину можна адаптувати відповідно до ширини жатки. Поворотний лоток на кінці шнека адаптує точку попадання в транспорт. Її можна регулювати за допомогою багатофункціонального джойстика CMOTION, таким чином процес вивантаження стає більш точним та легким.

Відеоогляд