Потік рослинної маси

Покращена похила камера

Плавне регулювання кута зрізу.
Камера HP.
За допомогою багатофункціонального джойстика в кабіні можна плавно гідравлічно регулювати кут зрізу камери HP в діапазоні від -8° до + 11° — на повному ходу з встановленою приставкою. У CEBIS можна зберегти кут зрізу для кожного з чотирьох варіантів висоти зрізу окремо. Це дозволяє швидко і просто реагувати на різні культури, зернові або умови місцевості.
 
V-подібна похила камера.
 
V-подібна похила камера забезпечує швидке механічне регулювання кута зрізу. У такий спосіб ти можеш збирати полеглі культури, сою та трави легше та з меншими втратами, оскільки значно зменшується нагромадження маси. V-подібну похилу камеру можна замовити з ланцюговим або стрічковим конвеєром, і як з відкритим, так і з закритим вхідним вальцем.

Система обмолоту APC HYBRYD

Прямолінійний потік рослинної маси забезпечує економію палива.
У системі обмолоту APS HYBRID барабан-прискорювач діаметром 450 мм запускає ефективний процес обмолоту, що забезпечує максимальну продуктивність. Барабан значно збільшує швидкість потоку рослинної маси з 3 до 20 м / с.
Попереднє прискорення потоку рослинної маси забезпечує максимальну ефективність всіх наступних процесів. Відбувається розподіл рослинної маси. Потік рослинної маси рухається рівномірно і на 33% швидше. Високі відцентрові сили значно підвищують ефективність сепарації зерна на всіх поверхнях дек. До 30% зерна сепарується вже на підбарабанні під прискорювачем. Це істотно розвантажує основну деку, сепарація зерна здійснюється ще до молотильного барабана. Це забезпечує підвищення продуктивності на 20% при незмінній витраті палива.

Відчуйте переваги системи сепарації

ROTO PLUS добивається всього.
Принцип дії ROTO PLUS простий, але ефективний. Ексцентрично розташовані високопродуктивні ротори ROTO PLUS утворюють великі центробіжні сили, які забезпечують відокремлення залишкових зерен від соломи. Завдяки наявності окремої скатної дошки ворох зерна, соломи та полови спочатку пападає на грохот і лише потім через каскади, що продуваються на решетний стан. Це дозволяє значно знизити навантаження на решетний стан.
  • TRION 750 з двома роторами.
  • Рівномірна подача системою APS, що створює ідеальні умови для системи сепарації залишкового зерна ROTO PLUS. Відбійний бітер системи APS розділяє солому на два потоки і подає їх на обидва протихідних високопродуктивних ротора в TRION 750. Діаметр ротора 445 мм і його довжина 4 200 мм забезпечує дуже велику площу сепарації.
  • TRION 730/720 з одним ротором.
  • У моделях TRION 730/720 один ротор діаметром 570 мм використовується для сепарації залишкового зерна. Безступінчасте регулювання частоти обертання одного ротора, як й у випадку з двома роторами, виконується за допомогою CEBIS.

Система очистки JET STREAM

Чисте зерно коштує грошей.
  • Система очистки JET STREAM із гідравлічним варіатором вентилятора й потужною системою повернення на домолот спеціально адаптована до системи сепарації залишкового зерна ROTO PLUS. Інтенсивна продувка каскадів забезпечує ефективну попередню очистку.
  • Системою JET STREAM можна зручно керувати прямо з кабіни. Ручне регулювання не потрібне. За потреби системою очистки JET STREAM можна управляти автоматично за допомогою системи CEMOS AUTO CLEANING.

Швидка зміна культур

Легко і без використання інструментів.
  • З TRION ви економите багато часу при зміні культур. Переналаштування всієї машини виконується легко і просто, а регулювання частоти обертання – навіть без використання інструментів. Адаптація 63% площі деки виконується за допомогою важеля.
  • Переналаштування системи обмолоту. Заміна сегментів попередньої деки виконується через камнеуловлювач. Сегмент основної деки займає 63% від основної деки. 
  • Ручне перемикання діапазонів частоти обертання редуктора молотильного барабана виконується за допомогою гідравлічного клапана. Доступні два різних діапазони. Вони мають однозначне маркування на клапані перемикання. Насіння трав і дрібне зерно – це дуже легка маса. У цьому випадку важливе значення має регулювання частоти обертання вентилятора.
  • Двоступеневий привод має два діапазони частоти обертання, які можна регулювати за допомогою швидкозатискного пристосування і за допомогою перекладання приводного ременя. Для бункера передбачено пристрій для полегшення вивантаження, щоб в ньому не виникав застій зерна.

Вивантажуйте зерно швидко та безпечно

Вивантажувальний шнек з поворотним лотком.
Кут повороту шнека в 105 ° забезпечує відмінний огляд процесу вивантаження бункера. Його довжину можна адаптувати до ширини жатки. Поворотний лоток на кінці шнека адаптує точку попадання в транспорт. Її можна регулювати за допомогою багатофункціонального джойстика CMOTION, вона полегшує більш точне завантаження транспорту.

Відеоогляд