Система подрібнення.

Прямолінійність і висока швидкість. Потік матеріалу.

Максимальна пропускна здатність при низькій витраті енергії.
Оптимальне транспортування маси багато в чому визначає щоденну продуктивність роботи. Маса рухається через всю машину по прямій лінії, не змінюючи напрямок руху. При цьому не має ніякого значення, чи проводиться прибирання трави або збирання кукурудзи на силос з зернодробаркою Corncracker. Швидкість потоку наростає від вузла до вузла, а встановлені V-подібно ножі і прискорюючі лопатки центрують його. Цим забезпечується максимальна продуктивність при мінімально можливій витраті енергії і гарантується висока експлуатаційна надійність. JAGUAR доводить це знову і знову – дивовижними результатами виміряній витраті палива в л/т.
1. Живильний апарат.
Безвідмовність з чудовим попередніми пресуванням.
2. Ножовий барабан V-CLASSIC.
Точний зріз для найвищої якості подрібнення.
Завантаження подрібненої маси по центру для зниження зносу.
3. Corncracker.
Оптимальна обробка подрібненої маси.
Розширений асортимент MULTI CROP. CRACKER
4. Прискорювач
Завантаження подрібненої маси по центру для надійного транспортування матеріалу.
Механічне регулювання зазору.

Живильний аппарат.

Стабільна довжина подрібнення.

Міцні вальці.

Привід живильних вальців JAGUAR дуже потужний. Можна вибрати один з шести варіантів довжини різання в залежності від вимог. Надійні підпресовуючі вальці забезпечують оптимальний потік маси. Додаткові змінні пластини знижують знос.

Гідравлічне реверсування.

Гідравлічний механізм реверсування почне виконувати повільне, контрольоване і надзвичайно точне зворотне обертання. Маса дбайливо транспортується вперед. При використанні підбирачів серії PICK UP роликовий притиск або поставляючі додатково шнеки автоматично піднімаються вгору. Завдяки дозованому реверсування сторонні предмети залишаються неподалік від подаючих вальців, їх можна видаляти швидко і безпечно.

Робота без першкод.

Металодетектор та детектор каменів STOP ROCK.

Чутливий металодетектор.

Металодетектор, вбудований в передній живильний валок, зреагує навіть на саме незначне здатне до намагнічування тіло. Миттєва зупинка захищає живильний апарат від ушкоджень. Завдяки індикації місця виявлення в CEBIS механізатор може швидко визначити, де шукати металеву частину.

Детектор каменів STOP ROCK.

Продуктивність і надійність живильного апарата безпосередньо залежить від того, наскільки він швидко реагує на сторонні предмети. Детектор каменів STOP ROCK збільшує надійність системи JAGUAR. Якщо він упізнав камінь, то він відразу ж блокує привід живильника. Мінімальний розмір каменів, на які реагує пристрій, задається користувачем. Чутливість зручно регулюється в CEBIS з кабіни машини.

Ножовий барабан V-Classic.

V-подібно розташовані ножі.
Ефективність подрібнюючого барабана JAGUAR шириною 750 мм унікальна. Завдяки V-подібним розташуванням забезпечується тягнуче, як у ножиць, і, перш за все економляче енергію різання. Додатково корм направляється до середини, завдяки чому знижуються знос і втрати внаслідок тертя об стінки корпусу барабана.
  • Міцна конструкція.
  • Мінімальна витрата енергії.
  • Висока продуктивність.
  • Найкраща якість подрібнення.
  • Чудовий викид.
Ножовий барабан V-CLASSIC доступний в трьох версіях:
1. V20 для використання кормів з великою структурою або переважного використання на сінажі
2. V24 для трави і кукурудзи; з можливістю довгого подрібнення сінажу
3. V28 для трави і кукурудзи; з можливістю короткого подрібнення кукурудзи

Заточування ножів.

Легко і без використання інструментів.
У CEBIS можна задати, коли слід заточувати ножі подрібнюючого барабана V-MAX. Є два варіанти для виклику повідомлення з відповідною вказівкою. Ви або просто задаєте час, або вибираєте певну кількість циклів шліфування. Або ж ви можете визначити витрата, після якого має з’явитися нагадування про наступну заточування ножів. Це допоможе вам найкращим чином контролювати процес заточки.
Після заточування ножів необхідно налаштувати протиріжучу пластину. Ця функція також активується в системі CEBIS.

Зернодробарки CLAAS Corncracker.

Легка, міцна та надійна конструкція.
MULTI CROP CRACKER.
Зернодробарка MULTI CROP CRACKER (MCC) відрізняється міцною конструкцією і герметичним корпусом. Її основна перевага полягає в гнучкості використання. Легкий доступ до вальців забезпечує їх швидку заміну. Зернодробарка MCC поставляється в двох розмірах: MCC CLASSIC M (M = Medium, із середнім діаметром вальців 196 мм) для комбайнів з потужністю двигуна до 626 к.с. і MCC CLASSIC L (L = Large, з великим діаметром вальців 250 мм) для JAGUAR 950-й серії і вище потужністю 585 к.с.

MULTI CROP CRACKER CLASSIC.

Традиційна зернодробарка MCC CLASSIC оснащена вальцями з пилкоподібним профілем і в серійній комплектації працює з різницею частот обертання 30%. Ця система успішно застосовується для прибирання короткї кукурудзи, наприклад, для використання в біогазових установках, а також для заготівлі силосу для відгодівлі молочної та м’ясногї худоби. Інші вальці з іншою кількістю зубів використовуються в основному для великого подрібнення кукурудзяного силосу. При збільшенні різниці частот обертання досягається потрібна інтенсивність подрібнення силосу.

MULTI CROP CRACKER MAX.

Вальці MCC MAX розроблені для подрібнення кукурудзяного силосу на довжину 7-22 мм. 30 кільцевих сегментів мають пилкоподібний профіль. Завдяки розташуванню і спеціальної геометрії кільцевих сегментів обробка здійснюється не тільки за рахунок плющення і тертя, але і за рахунок різання. Це дозволяє здійснювати більш інтенсивну обробку кукурудзяних зерен і розщеплювати стебла на окремі волокна.
Можливості застосування MCC MAX охоплюють порівняно з традиційним зерноподрібнюючим обладнанням значно ширший діапазон довжини різання і сухої маси при високій якості обробки. Для підрядних фірм, товариств по спільному використанню техніки й аграрних господарств MCC MAX є новим технічним рішенням, за допомогою якого вони можуть задовольняти найрізноманітніші вимоги клієнтів щодо заготівлі корму без налаштування обладнання машини.

НОВИНКА: MULTI CROP CRACKER SHREDLAGE®.

Компанія CLAAS отримала ліцензію на використання американської технології SHREDLAGE®. Ця технологія передбачає більш інтенсивне подрібнення кукурудзи на довжину 26-30 мм. Вальці SHREDLAGE® з пилкоподібним профілем і додатковою протихідною спіральною канавкою працюють з різницею частот обертання 50%. Це дозволяє зернодробарці MCC SHREDLAGE® повністю розтирати кукурудзяні зерна і подрібнювати стрижні качанів.
Крім того, листя ефективно розщеплюються на волокнисту масу. Стебла спеціально провертаються через спіральну канавку і розплющуються, при цьому зі стебел віддаляється оболонка. Одночасно м’яка внутрішня частина піддається поділу в поздовжньому напрямку. Сильно подрібнена рослинна маса дуже добре ущільнюється, так як вона практично не пружинить.

Кукурудзяний силос, подрібнений за технологією SHREDLAGE®.

Інтенсивне розщеплення матеріалу дозволяє багаторазово збільшити його поверхню, що істотно покращує бактеріальну ферментацію при силосуванні і перш за все при перетравленні в рубці шлунка корови. Дослідження університету Вісконсіна (США) показали, що технологія SHREDLAGE® дозволяє істотно збільшити структурну дію кукурудзяного силосу в рубці і одночасно поліпшити перетравлюваність крохмалю, що міститься у всіх частинах кукурудзи. Завдяки цьому приріст щоденних надоїв в досліджуваних стадах склав до двох літрів на корову. Крім того, легкозасвоювана структура силосу позитивно вплинула на здоров’я поголів’я.