Система подрібнення

Прямолінійність і висока швидкість. Потік матеріалу.

Максимальна пропускна здатність при низькій витраті енергії
Оптимальне транспортування маси багато в чому визначає щоденну продуктивність роботи. Маса рухається через всю машину по прямій лінії, не змінюючи напрямок руху. При цьому не має ніякого значення, чи проводиться прибирання трави або збирання кукурудзи на силос з зернодробаркою Corncracker. Швидкість потоку наростає від вузла до вузла, а встановлені V-подібно ножі і прискорюючі лопатки центрують його. Цим забезпечується максимальна продуктивність при мінімально можливій витраті енергії і гарантується висока експлуатаційна надійність. JAGUAR доводить це знову і знову – дивовижними результатами виміряній витраті палива в л/т.

Живильний аппарат

Стабільна довжина подрібнення
Живильний апарат JAGUAR сильний, економний і може адаптуватися до різних умов збирання. Привід COMFORT CUT, інтегрований в головну трансмісію, забезпечує значну перевагу: при зміні частоти обертання двигуна і барабана аналогічним чином змінюється швидкість обертання приводу COMFORT CUT. Результат – стабільна довжина подрібнення. Комбайнер встановлює необхідну довжину різання в CEBIS. Також можливе безступінчасте регулювання довжини різання під час роботи.
 • Плавне регулювання довжини різання
 • Потужний привід
 • Кріплення гідронасосу з демпфуванням коливань
 • Потужне реверсування
 • Моментальна зупинка без зносу при виявленні сторонніх предметів
Довжина різання за бажанням може бути адаптована за рівнем виміряної сухої маси. За допомогою CEBIS механізатор може встановити межі регулювання. При рівні сухої маси, наприклад, 40% довжина різки встановлюється на 4 мм, а при рівні 30% – на 8 мм. Таким чином JAGUAR автоматично забезпечує найкращу якість силосу для оптимального зберігання в силососховищі, в тому числі для площ з нерівномірним рівнем сухої маси.

Подрібнюючий барабан V-MAX

Універсальність і зручність обслуговування

Чотири варіанти, безліч переваг.

CLAAS пропонує подрібнюючий барабан V-MAX, відповідаючий різноманітним вимогам, з чотирма варіантами комплектації ножів: V36, V28, V24, V20. Цей асортимент забезпечує діапазон довжини подрібнення від 3,5 мм до 53 мм. У вас безліч переваг:
 • Найкраща якість подрібнення завдяки точному різу
 • Найвища легкість ходу: листоподібна форма ножів забезпечує відмінний потік матеріалу
 • Висока стабільність: завдяки способу кріплення ножів ріжуча сила приймається безпосередньо із зірочки барабана
 • Найпростіший монтаж: кожен ніж прикручений до зірочки барабана за допомогою всього лише двох болтів
 • Новинка: налаштування ножів не потрібно. Ножі кріпляться фітингами, які слугують як шаблони, безпосередньо до зірочки барабана і пригвинчуються – ви економите багато часу на монтажі ножів
 • Регулювання ножів не потрібно

Заточування ножів

Легко і без використання інструментів
У CEBIS можна задати, коли слід заточувати ножі подрібнюючого барабана V-MAX. Є два варіанти для виклику повідомлення з відповідною вказівкою. Ви або просто задаєте час, або вибираєте певну кількість циклів шліфування. Або ж ви можете визначити витрата, після якого має з’явитися нагадування про наступну заточування ножів. Це допоможе вам найкращим чином контролювати процес заточки.
Після заточування ножів необхідно налаштувати протиріжучу пластину. Ця функція також активується в системі CEBIS.

Зернодробарки CLAAS Corncracker

Легка, міцна та надійна конструкція
MULTI CROP CRACKER.
Зернодробарка MULTI CROP CRACKER (MCC) відрізняється міцною конструкцією і герметичним корпусом. Її основна перевага полягає в гнучкості використання. Легкий доступ до вальців забезпечує їх швидку заміну. Зернодробарка MCC поставляється в двох розмірах: MCC CLASSIC M (M = Medium, із середнім діаметром вальців 196 мм) для комбайнів з потужністю двигуна до 626 к.с. і MCC CLASSIC L (L = Large, з великим діаметром вальців 250 мм) для JAGUAR 950-й серії і вище потужністю 585 к.с.

MULTI CROP CRACKER CLASSIC

Традиційна зернодробарка MCC CLASSIC оснащена вальцями з пилкоподібним профілем і в серійній комплектації працює з різницею частот обертання 30%. Ця система успішно застосовується для прибирання короткї кукурудзи, наприклад, для використання в біогазових установках, а також для заготівлі силосу для відгодівлі молочної та м’ясногї худоби. Інші вальці з іншою кількістю зубів використовуються в основному для великого подрібнення кукурудзяного силосу. При збільшенні різниці частот обертання досягається потрібна інтенсивність подрібнення силосу.

MULTI CROP CRACKER MAX

Вальці MCC MAX розроблені для подрібнення кукурудзяного силосу на довжину 7-22 мм. 30 кільцевих сегментів мають пилкоподібний профіль. Завдяки розташуванню і спеціальної геометрії кільцевих сегментів обробка здійснюється не тільки за рахунок плющення і тертя, але і за рахунок різання. Це дозволяє здійснювати більш інтенсивну обробку кукурудзяних зерен і розщеплювати стебла на окремі волокна.
Можливості застосування MCC MAX охоплюють порівняно з традиційним зерноподрібнюючим обладнанням значно ширший діапазон довжини різання і сухої маси при високій якості обробки. Для підрядних фірм, товариств по спільному використанню техніки й аграрних господарств MCC MAX є новим технічним рішенням, за допомогою якого вони можуть задовольняти найрізноманітніші вимоги клієнтів щодо заготівлі корму без налаштування обладнання машини.

НОВИНКА: MULTI CROP CRACKER SHREDLAGE®

Компанія CLAAS отримала ліцензію на використання американської технології SHREDLAGE®. Ця технологія передбачає більш інтенсивне подрібнення кукурудзи на довжину 26-30 мм. Вальці SHREDLAGE® з пилкоподібним профілем і додатковою протихідною спіральною канавкою працюють з різницею частот обертання 50%. Це дозволяє зернодробарці MCC SHREDLAGE® повністю розтирати кукурудзяні зерна і подрібнювати стрижні качанів.
Крім того, листя ефективно розщеплюються на волокнисту масу. Стебла спеціально провертаються через спіральну канавку і розплющуються, при цьому зі стебел віддаляється оболонка. Одночасно м’яка внутрішня частина піддається поділу в поздовжньому напрямку. Сильно подрібнена рослинна маса дуже добре ущільнюється, так як вона практично не пружинить.

Кукурудзяний силос, подрібнений за технологією SHREDLAGE®.

Інтенсивне розщеплення матеріалу дозволяє багаторазово збільшити його поверхню, що істотно покращує бактеріальну ферментацію при силосуванні і перш за все при перетравленні в рубці шлунка корови. Дослідження університету Вісконсіна (США) показали, що технологія SHREDLAGE® дозволяє істотно збільшити структурну дію кукурудзяного силосу в рубці і одночасно поліпшити перетравлюваність крохмалю, що міститься у всіх частинах кукурудзи. Завдяки цьому приріст щоденних надоїв в досліджуваних стадах склав до двох літрів на корову. Крім того, легкозасвоювана структура силосу позитивно вплинула на здоров’я поголів’я.