"Розумний" захист.

Чітке розділення

  • QUADRANT 4000 відрізняється дуже простою конструкцією. Все до найменших деталей влаштовано просто і зрозуміло, забезпечений відмінний доступ до вузлів та зручність техобслуговування. Це дозволяє використовувати дорогоцінний робочий час на пресування, а не витрачати його на виснажливі роботи з технічного обслуговування. Прямолінійний привід працює з мінімальним зносом та максимальною експлуатаційною надійністю. Надійний центральний привід розподіляє зусилля приводу по окремих агрегатах.
  • Поршень робить 61 хід на хвилину, що забезпечує максимальне ущільнення та максимальну продуктивність при збиранні будь-якої культури. QUADRANT 4000 легко справляється з піковими навантаженнями при пресуванні, оскільки маховик масою 170 кг має захищену конструкцію та забезпечує врівноваження та плавний хід. Це підвищує експлуатаційну надійність та продуктивність.

Максимальна безпека

  • Продумана система безпеки забезпечує роботу без збоїв. Продуманий привід граблини, подаючих голок і вузлов’язачів за допомогою валів і редуктора сприяє впевненому досягненню максимальної продуктивності. Запобіжна муфта головного редуктора захищає прес-підбирач від пошкоджень, що можуть виникнути внаслідок захоплення сторонніх предметів.
  • Додаткова кулачкова муфта граблини надійно запобігає засміченню машини. Якщо кулачкова муфта спрацьовує під час засмічення граблини, підбирач відключається редуктором граблини. Механізатор отримує сигнал, переданий CLAAS OPERATOR, частота обертання зменшується, після чого можна знову приступати до роботи, не встаючи з місця водія. Ви виграєте дорогоцінний час. Поршень також захищений від перенавантаження за допомогою муфти відключення. Усі запобіжні муфти після зниження частоти обертання валу відбору потужності знову автоматично входять у зачеплення.
  • Подаюча граблина надійно і ефективно захищена спеціально узгодженою муфтою відключення з моментом 4300 Нм і надійно запобігає забиванню машини. Запас крутного моменту в 26% забезпечує високий рівень продуктивності. Це значно підвищує зручність обслуговування.
  • Нова клепана передня рама, а також клепана середня частина забезпечують, як і в інших прес-підбирачах QUADRANT, підвищену еластичність і міцність на зсув.