Системи допомоги водію

Мобільні термінали

Комфортне управління навісним обладнанням.
Термінал S10 від компанії CLAAS – це головний інтерфейс управління і контролю важливих функцій трактора і агрегатованих з ним машин. На додаток до систем рульового управління, бортових відеокамер, тепер термінал S10 варто використовувати для управління іншими пристроями ISOBUS. Зараз компанія CLAAS розширила спектр застосування новими функціями ISOBUS – Section Control (контроль секцій) і Task Management (управління завданнями). Тому в майбутньому за допомогою єдиного терміналу можна буде керувати всіма функціями ISOBUS.
Розширені функції терміналу S10 дають оператору ще більше можливостей в роботі з трактором. Хоча також вже була можливість контролю, регулювання і оптимізація роботи навісного обладнання ISOBUS за допомогою дисплея S10 та функції ISOBUS UT.
  • Термінал, з сенсорным дисплеем 10,4″ с высокою розподільчою здатністю.
  • Функцїї керування та ISOBUS.
  • Вивід зображень з 4 камер.
Базовий термінал S7 є високотехнологічною системою, яка використовується виключно для управління системою паралельного водіння або автоматичного кермового управління. Термінал S7, оснащений 7-дюймовим сенсорним дисплеєм з високою роздільною здатністю, виконує всі функції свого попередника S3. Крім того, в комплектації передбачені функції управління опорними лініями та інтерфейс USB для управління даними, а також для швидкого обміну даними з програмними пакетами.
  • Сенсорный экран 7″ с высокою розподільчою здатністю.
  • Функции керування.
Термінал COMMUNICATOR оснащений великим кольоровим монітором із діагоналлю 5,7 дюйма. Він відповідає стандарту ISO-UT, завдяки цьому сумісними з ISOBUS знаряддями можна зручно керувати за допомогою COMMUNICATOR. Крім того, функціональним кнопкам (допоміжні кнопки) можна присвоїти функції.
  • Терминал з екраном діагоналлю 5,7″
  • Функції ISOBUS