Системи допомоги водію

CEBIS контроль продуктивності на кінчиках пальців .

Компактний центр управління.
Той факт, що ви надійно і зручно можете керувати машиною JAGUAR, пояснюється перш за все його зразковою і ясною структурою управління. Для управління всіма важливими функціями і контролю за ними передбачено всього лише кілька центральних елементів. При цьому в центрі до деталей продуманою, логічною і ергономічної конструкції варто електронна бортова інформаційна система CEBIS.
Комбайнер може швидко вмикати або вимикати автоматичні функції для ручного управління JAGUAR, наприклад, при подрібненні.
Швидкість, зручність, ясність, надійність.
  • Важливі функціональні налаштування виконуються за допомогою поворотного перемикача CEBIS
  • Додаткова поворотна кнопка HOTKEY забезпечує можливість управління додатковою важливою функцією з безпосередньою індикацією
  • Всі функції вимикачів позначені логічними зрозумілими символами
  • Завдяки компактній флеш-карті суттєво спрощується обмін даними
  • За допомогою мультифункціонального важеля ви точно і надійно можете керувати швидкістю руху і численними іншими функціями.
 

CLAAS TELEMATICS.

Документація і сервіс в режимі онлайн.
Система TELEMATICS від компанії CLAAS дає можливість в будь-який час і в будь-якому місці робити запит в інтернеті про всі важливі відомості по вашій машині. Відчуйте користь від використання TELEMATICS.

Оптимізація налаштувань.

Порівнюйте в своєму особистому кабінеті веб-сервера TELEMATICS актуальну інформацію по продуктивності вашої машини і сезонної продуктивності та зіставляти ці дані між собою. Для отримання відмінного результату робити це необхідно в будь-яких умовах і щодня.

Спрощення ведення документації.

За допомогою TELEMATICS ви можете експортувати актуальні дані в вашу робочу картотеку і таким чином заощадити дорогоцінний час. Наприклад, ви можете отримувати дані по врожайності на окремих ділянках.

Удосконалення робочих процесів.

Щодня по ел. поштою вам відсилається звіт з т.зв. аналізом робочого часу та інших істотних даних. Таким чином ви можете перед початком роботи проаналізувати точні дані попереднього дня і визначити, коли і на яких ділянках машина працювала найбільш ефективно. Додатково за допомогою протоколу подій можна запросити інформацію по смузі руху машини, що дозволить оптимізувати транспортну логістику. TELEMATICS дозволить провести цілеспрямований швидкий менеджмент і уникнути нерентабельного простою.