Системи допомоги водію

З CEMOS механізаторам немає рівних

Індивідуальні налаштування CEMOS AUTOMATIC
CEMOS AUTOMATIC — це система допомоги оператору яка здатна навчати сама себе. Її автоматичні функції постійно й активно допомагають оператору протягом всієї роботи. На основі агрономічних цілей, таких як якість зерна, якість обмолоту, чистота, якість соломи і продуктивність, система перевіряє датчики й налаштування й оптимізує LEXION під час роботи до досягнення технічних меж продуктивності.
Оператор приймає рішення.
Оператор вводить в систему свої вимоги щодо якості зерна та рівня втрат. CEMOS AUTOMATIC максимально використовує можливості машини під час збирання, щоб точно виконати критерії задані оператором.
Самостійне налаштування CEMOS.
Механізатор самостійно налаштовує систему CEMOS AUTOMATIC як в базовій, так і в повній версії, залежно від того, які функції необхідні для оптимізації роботи машини.

Збирайте врожай з точністю до сантиметра

Мінімізація кількості переїздів
Для багатьох механізаторів системи рульового кермування є незамінними помічниками в повсякденній роботі. LEXION оснащений трьома системами автопілота, які можна використовувати на вибір залежно від області застосування: цифрова AUTO PILOT, супутникова GPS PILOT CEMIS 1200 і електронно-оптична LASER PILOT із FIELD SCANNER.

Об'еднаний у мережу LEXION може більше

Дігіталізація сприяє розвитку вашого господарства
  • TELEMATICS передає дані машини прямо в хмару.
  • CEMIS 1200 забезпечує створення завдань і керування ними прямо в машині.
  • DataConnect дозволяє обробляти дані машин незалежно від виробника.
  • Remote Service полегшує технічне та сервісне обслуговування.