Системи допомоги водію

ISOBUS. Контроль підвищує якість роботи

Комфортне управління навісним обладнанням
З терміналами S10 і S7 ми пропонуємо вам гнучкі рішення для використання ISOBUS і систем рульового керування. Термінали переконують простою та логічною структурою. Залежно від сезону або застосування ви можете переставити їх з XERION на інший трактор або на самохідний комбайн.
Термінал S10 характеризується високою універсальністю. Крім керування системою рульового управління, ви також можете використовувати її для керування навісними пристроями ISOBUS і підключення до чотирьох аналогових камер.
  • Кольоровий сенсорний екран високої роздільної здатності 10,4″.
  • Система рульового керування GPS і термінал ISOBUS з ISO-UT, TC-GEO / TC-BAS
  • Управління опорною лінією
  • Автоматичний поворот на поворотній смузі з функцією AUTO TURN
  • Асистент розвороту

Повна наочність CEBIS

Постійне надання правильної інформації
Електронна система CEBIS призначена для інформування, реєстрації, управління і контролю. Вона відрізняється зрозумілою і логічною структурою меню.
Для контролю поточних процесів і станів досить одного погляду на дисплей – вся найважливіша інформація про рух або режимі роботи виводиться на екран. Попередження супроводжуються акустичним сигналом, а також оптичним символом з відповідним текстом.
Базові настройки машини в режимі роботи виконуються за допомогою поворотного перемикача CEBIS. Додаткова кнопка швидкого доступу забезпечує швидкий перехід до додаткових функцій. Положення поворотного перемикача відображається на екрані. Навігація в меню і зміна значень виконуються за допомогою інкрементального датчика CEBIS або кнопки швидкого доступу відповідно.
Карта пам’яті Compact Flash спрощує обмін даними.
Кольоровий монітор CEBIS (з діагоналлю 8,4 дюйма) забезпечує ідеальну видимість завдяки індивідуальному налаштуванню положення. За допомогою кульового шарніра можна відрегулювати положення монітора відповідно до побажань водія.
Всіма функціями можна керувати шляхом всього лише кількох звернень до меню, виконуючи при цьому базові і точні налаштування. Основні функціональні настройки виконуються за допомогою інкрементального датчика CEBIS.