CLAAS QUADRANT 4000

Висока щільність пресування для точного формування сінажу, сіна та соломи. Параметри можуть бути відрегульовані відповідно до вимог. 

Тюкові прес-підбирачі CLAAS QUADRANT 4000. Ваші переваги.

 • Завдяки передовій конструкції подавальної граблини прес-підбирач QUADRANT 4000 забезпечує незрівнянну якість корму.
 • Подавальна граблина не пошкоджує стебла рослин, завдяки цьому QUADRANT 4000 пресує тюки які не містять пил.
 • Розмір тюка 0,80 x 0,50 м дуже зручний для роботи в стійлових приміщеннях.

Висока якість тюків

Прес-підбирач QUADRANT 4000 з розміром тюка 0,8 x 0,5 м в першу чергу підходить для збирання сіна та люцерни. За допомогою опціонального тюкопідбирача DUO PAC два тюка можна укладати один на одного. Це заощаджує час збирання, навантаження та транспортування тюків.
Claas Qudrant 4000
1. Система централізованого змащування
2. Чотири одинарні вузлов’язачі з системою очищення
3. Муфта подавальної граблини з моментом 4300 Нм
4. 5-пальцева подавальна граблина для максимальної продуктивності й ідеально дбайливого поводження з кормовою масою
5. Підбирач з робочою шириною 2 м
6. Система захисту між поршнями й голкою
7. Подавальна граблина (122 ходи за хвилину) із поршнем (61 хід за хвилину) для високої продуктивності
8. 2-тактна необслуговувана подавальна граблина CLAAS
9. Зручні відсіки для шпагату з легким доступом
10. Підбирач тюків DUO PAC
 

Основні технічні характеристики

QUADRANT 4000
Ширина підбирача
метри
2
Подача
граблина

QUADRANT 4000
Кількість ходів поршня
об/хв
61
Розміри каналу пресування
довжина х ширина х висота
метри
2,57 x 0,80 x 0,50
Довжина тюка
метри
0,70–2,40
Кількість вузлов’язачів
4
Кількість котушок зі шпагатом в блоці
16 по 11,50 кг

QUADRANT 4000
Термінал керування
OPERATOR

QUADRANT 4000
Одинарна вісь
500/55-20 12 PR

Переваги QUADRANT 4000

Claas Quadrant 4000

OPERATOR.

Завдяки системі управління OPERATOR, яка серійно встановлена на усіх моделях QUADRANT 4000, найголовніші налаштування можна здійснювати безпосередньо з кабіни.

Claas Qudrant 4000

Система подавальної граблини.

Розумна система подавальної граблини з пальцями гарантує постійно високий рівень якості кормів і дбайливо поводиться з матеріалом — особливо сіном і люцерною. 

Канал пресування високого тиску.

Новий канал пресування високого тиску забезпечує відмінну якість тюків за будь-яких умов та на 15 % більшу вагу кожного тюка.

Інтерактивне з’еднання.

Додаткова кулачкова муфта граблини запобігає засміченню машини. Якщо муфта спрацьовує під час засмічення граблини, підбирач відключається редуктором граблини. Механізатор отримує сигнал, переданий CLAAS OPERATOR, частота обертання зменшується, після чого можна знову приступати до роботи, не встаючи з місця механізатора.

Підбирач. Максимальна ефективність підбору.

Claas Quadrant 4000

Ідеальне підбирання рослинної маси

 • Концепція QUADRANT 4000 – це максимальна продуктивність підбору за рахунок ширини захвату підбирача.
 • Точне копіювання поверхні грунту гарантується маятниковою підвіскою опорних коліс.
 • Оптимальний підбір і транспортування короткостеблової рослинної маси до граблини забезпечує відбивач.
 • Ширококутний карданний вал забезпечує надійну передачу потужності та плавність ходу. Таким чином, QUADRANT 4000 абсолютно чисто та акуратно збирає рослинну масу навіть із криволінійних та невеликих ділянок.

Висока якість роботи

 • В основу підбирача із шириною захвату 2,00 м закладена продуктивність та надійність. Саме над цим інженери CLAAS особливо попрацювали.
 • Чотири ряди граблин підбирача та оптимальна відстань між ними забезпечують дуже чистий підбір. Для таких складних тривалих навантажень подвійні пружинні граблини нерухомо прикручені до чотирьох міцних тримачів на U-подібному профілі, що суттєво полегшує технічне обслуговування.
 • Два бічні шнеки, за широким підбирачем подають рослинну масу в канал пресування. Це забезпечує особливо високий рівень ущільнення граней тюків, що робить їх дуже стійкими до транспортування та зберігання.

Максимально дбайливий вплив на корм

 • За допомогою граблини яка робить 122 ходи за хвилину  рослинна масуа подається в напрямку камери пресування. 
 • Стандартна 2-фазна граблина CLAAS з п’ятьма пальцями розташована прямо за підбирачем і за рахунок короткого шляху забезпечує максимально дбайливий вплив на сіно та листяні кормові культури, такі наприклад як люцерна. 
 • Граблина подає рослинну масу вертикально та без перекручування. Незважаючи на високу щільність пресування оптимальна вентиляція тюків забезпечується за рахунок однорідної структури.

“Розумний” захист.

Чітке розділення

 • QUADRANT 4000 відрізняється дуже простою конструкцією. Все до найменших деталей влаштовано просто і зрозуміло, забезпечений відмінний доступ до вузлів та зручність техобслуговування. Це дозволяє використовувати дорогоцінний робочий час на пресування, а не витрачати його на виснажливі роботи з технічного обслуговування. Прямолінійний привід працює з мінімальним зносом та максимальною експлуатаційною надійністю. Надійний центральний привід розподіляє зусилля приводу по окремих агрегатах.
 • Поршень робить 61 хід на хвилину, що забезпечує максимальне ущільнення та максимальну продуктивність при збиранні будь-якої культури. QUADRANT 4000 легко справляється з піковими навантаженнями при пресуванні, оскільки маховик масою 170 кг має захищену конструкцію та забезпечує врівноваження та плавний хід. Це підвищує експлуатаційну надійність та продуктивність.

Максимальна безпека

 • Продумана система безпеки забезпечує роботу без збоїв. Продуманий привід граблини, подаючих голок і вузлов’язачів за допомогою валів і редуктора сприяє впевненому досягненню максимальної продуктивності. Запобіжна муфта головного редуктора захищає прес-підбирач від пошкоджень, що можуть виникнути внаслідок захоплення сторонніх предметів.
 • Додаткова кулачкова муфта граблини надійно запобігає засміченню машини. Якщо кулачкова муфта спрацьовує під час засмічення граблини, підбирач відключається редуктором граблини. Механізатор отримує сигнал, переданий CLAAS OPERATOR, частота обертання зменшується, після чого можна знову приступати до роботи, не встаючи з місця водія. Ви виграєте дорогоцінний час. Поршень також захищений від перенавантаження за допомогою муфти відключення. Усі запобіжні муфти після зниження частоти обертання валу відбору потужності знову автоматично входять у зачеплення.
 • Подаюча граблина надійно і ефективно захищена спеціально узгодженою муфтою відключення з моментом 4300 Нм і надійно запобігає забиванню машини. Запас крутного моменту в 26% забезпечує високий рівень продуктивності. Це значно підвищує зручність обслуговування.
 • Нова клепана передня рама, а також клепана середня частина забезпечують, як і в інших прес-підбирачах QUADRANT, підвищену еластичність і міцність на зсув.

Прямокутні тюки.

Стійка форма

 • Поєднання пресувального каналу довжиною 2,12 метри який забезпечує високий опір тертя, і поршня має достатній потенціал для суперщільних тюків навіть за високої продуктивності.
 • В якості надійних направляючих для поршня виступають чотири великі ходові ролики, це дозволяє разом з регульованими бічними щитками забезпечувати чудову щільність тюків незалежно від умов підбирання. 
 • У невеликі тюки солома, сіно або сінаж тюкуються за рекордно короткий час: завдяки 61 робочому ходу поршня за хвилину і гідравлічному тиску, забезпечується високий ступінь пресування з оптимальними показниками.

Укладання двох тюків

 • За допомогою причіпного тюкопідбирача DUO PAC ви можете укладати тюки один на одного в два ряди, збираючи їх на полі у великий штабель шириною 80 см і висотою 100 см, і потім за допомогою відповідного захвату попарно вантажити для перевезення.

Обв’язування. Ідеальні вузли.

Вузлов’язачі CLAAS

 • Прес-підбирачі CLAAS неможливо уявити без легендарних вузлов’язачів CLAAS. Одиночний вузлов’язач став першим патентом компанії CLAAS і був відзначений золотою медаллю німецького сільськогосподарського товариства (DLG) у 1921 р. Як і раніше, компанія CLAAS є єдиним у світі виробником сільськогосподарської техніки, який сам розробляє та виробляє вузлов’язачі. 
 • Вузлов’язувач CLAAS у минулому суттєво сприяв всесвітній славі прес-підбирачів CLAAS, а тепер продовжує з колишнім успіхом в’язати найміцніші вузли.
 • Шпагат для преса CLAAS спеціально призначений для використання у вузлов’язачах CLAAS. Він дуже міцний і водночас настільки м’який, що знос вузла зводиться до мінімуму. Щоб заощадити час, необхідний для заміни котушок, при кожній новій заправці необхідно просто зв’язати між собою чотири котушки на кожний вузлов’язач. Економічне співвідношення високої міцності шпагату та достатньої корисної довжини виправдовують ваш вибір на користь CLAAS. Шпагат для преса CLAAS підходить для будь-якого прес-підбирача та різних умов експлуатації.

Готовий до довгих продуктивних днів

 • Великі відсіки для шпагату прес-підбирачів QUADRANT 4000 можна відкривати  на бік, щоб полегшити подачу шпагату при повторній заправці та очищення машини. Загалом відсіки здатні вмістити 16 котушок в’язального шпагату завдовжки від 130 до 150 м/кг. Цього вистачить на довгий робочий день.
 • Додатковою перевагою є відсутність небезпечних залишків шпагату, які при згодовуванні можуть призвести до втрат тварин, а при виробленні енергії – утворення відходів.

Ощадливе ставлення до грунту.

Мінімальний тиск на грунт

 • Для забезпечення мінімального тиску на ґрунт, максимально ощадного впливу на дерн та досягнення плавності ходу для QUADRANT доступна одинарна вісь з шинами великого розміру 500/55 R 20. Вони характеризуються великою опорною площею, зводячи до мінімуму шкідливий тиск на пухкий або вологий ґрунт.

Правильна висота

 • Агрегатувати QUADRANT на тяговий крюк чи тяговий брус – вирішувати Вам. Прикручене дишло регулюється відповідно до будь-якого розміру трактора та варіанту навіски. Гідравлічна опора полегшує навішування на трактор.

Важлива кожна хвилина.

Економте свій час

Вимушені простої виливаються у прямі збитки та мають бути максимально знижені. Тому важливо, щоб техобслуговування машин та догляд за ними здійснювалися також безперебійно та швидко, як і сам процес збирання.

Автоматичне змащування

 • По суті, ми могли і не порушувати питання техобслуговування. Бо для власників QUADRANT це не питання. В QUADRANT 4000 все створено для забезпечення зручності проведення техобслуговування або його повної відсутності. 
 • Приводи та запобіжні муфти занурені у масляну ванну. 
 • Привід містить мінімальну кількість рухомих деталей.
 • QUADRANT 4000 ідеально підходить для тривалої експлуатації в складних умовах: опціональна автоматична централізована система змащення забезпечить мастилом усі основні вузли машини: граблину та голки, поршень та вузлів’язачі. За допомогою 2-літрового бака централізована система мастила подає мастило в 45 точок змащування прес-підбирача QUADRANT. Інтервали змащення встановлені на заводі. 
 • Опціонально: за потреби та в залежності від інтенсивності експлуатації інтервали змащення можна задати прямо на CLAAS OPERATOR.