AXION 960 TT

AXION 960 TT – перший напівгусеничний трактор який готовий впоратись з будь-якими викликами. Збільшена тягова потужність та комфорт водіння завжди до ваших послуг.
AXION 960TT

Ваші переваги

  • Отримайте на 15% більше зчеплення та на 50% менше тиску на ґрунт із гусеничним рушієм TERRA TRAC 
  • Економія пального завдяки концепції низьких обертів двигуна
  • На 35% більша опорна поверхня ніж у звичайного трактора
  • Захищає родючість Ваших грунтів
  • Повна придатність до експуатації на дорогах загального призначення
  • Габаритна ширина не перевищує 3 метри
  • Важіль управління CMOTION із абсолютно новою концепцією управління 
  • Система електронного управління CEMOS гарантує вищу продуктивність роботи
  • TELEMATICS
1. Двигун FPT потужністю до 445 к.с.
2. Гусеничні рушії TERRA TRACK
3. Передній баласт
4. Комфортна кабіна с системою управління CEMOS
5. Механічна 4-точкова підвіска кабіни
6. Безступінчаста коробка CMATIC
CEMOS для тракторів. Робить хороших операторів ще кращими.
Назва CEMOS відноситься до всіх систем CLAAS, які оптимізують продуктивність машини. Протягом деякого часу CEMOS була провідною системою допомоги оператору для зернозбиральних комбайнів CLAAS, а тепер вона доступна і для тракторів. CEMOS сприяє зменшенню споживання палива до 12%
Потужна гідравліка. Проста комутація.
Усі гідравлічні муфти в задній частині моделей AXION оснащені важелями розблокування.Це означає, що його можна з’єднувати та від’єднувати навіть під тиском. Кольорові позначки на вході та виході спрощують правильне прикріплення знарядь. Лінії витоку масла збирають масло з муфт під час комутації. Продуктивність гідросистеми 150 або 220 л/хв.
Кращий контроль за допомогою ISOBUS
Ви можете використовувати інтегрований термінал для керування обладнанням, сумісним із ISOBUS. Крім того, портативні дисплеї від CLAAS пропонують гнучкі можливості керування ISOBUS і системами рульового управління для всіх версій кабін. Ви також можете перенести термінал з трактора або самохідного комбайна на іншу машину, залежно від сезону чи роботи. 

Потужна гідравліка. Проста комутація.

Усі гідравлічні муфти в задній частині моделей AXION оснащені важелями розблокування.Це означає, що його можна з’єднувати та від’єднувати навіть під тиском. Кольорові позначки на вході та виході спрощують правильне прикріплення знарядь. Лінії витоку масла збирають масло з муфт під час комутації. Продуктивність гідросистеми 150 або 220 л/хв.

Двигун та привід.

Сильна комбінація.

Спритний та економний.
 • Чотирициліндрові двигуни NEXOS потужністю 88 та 101 к.с. забезпечують стабільну потужність коли це найбільш необхідно. Двигуни працюють з низькою витратою палива на низьких обертах та максимальною потужністю.
 • Обидва двигуни NEXOS відповідають стандарту IIIA (Tier 3) завдяки наявній системі рециркуляції відпрацьованих газів, турбокомпресора, охолоджувача наддувного повітря та системи упорскування палива. Ваша перевага в тому що ви можете обробити більші площі з меншими витратами.
 • Двигуни з високим крутним моментом, демонструють дуже короткий час відгуку. Таким чином, за будь-яких видів робіт, навіть на важкопрохідній місцевості, у будь-який момент можна задіяти повну потужність.

Технічні характеристики двигунів NEXOS.

NEXOS 240 F-VL 230 F-FB-VL-VE
Виробник
FPT
FPT
Кількість циліндрів
4
4
Об'єм двигуна, см³
4500
3200
Номінальна потужність, кВт/к.с.
74/101
65/88
Номінальне число обертів, об/хв
2200
2300
Кількість обертів за максимального крутного моменту
1250
1300
Максимальний крутний момент, Нм
430
350
Інтервал заміни оливи, год
500
500

Коробка передач. Просте перемикання - зручне керування.

Чотири варіанти на вибір.
NEXOS пропонує кожному користувачу слушні рішення:
– 12В/12Н з механічним реверсивним механізмом
– 24В/24Н з механічним реверсивним механізмом і механічною понижуючою передачею
– 24В/24Н з механічним реверсивним механізмом і двоступеневою системою перемикання під навантаженням TWINSHIFT
– 24В/12Н з гідравлічним реверсивним механізмом REVERSHIFT і двоступеневою системою перемикання під навантаженням TWINSHIFT. 
 • 24 передачі забезпечують потрібну швидкість для будьяких робіт. Система TWINSHIFT дозволяє просто понизити будь-яку передачу на рукоятці важеля перемикання передач без переривання тягового зусилля та без зчеплення. Усі коробки передач NEXOS розроблені з метою мінімізації втрат потужності. Ваші переваги – максимальна потужність на низьких обертах.
 • Повний привод вмикається одним натисканням кнопки. Для запобігання зайвому зношенню шин він автоматично вмикається/вимикається на швидкості 14 км/год. Для більшої безпеки на дорозі повний привод автоматично вмикається під час гальмування. Завдяки цьому ви завжди зможете безпечно зупинити свій NEXOS.

Висока продуктивність гідравлічної системи.

Більше можливостей.
 • NEXOS із його надзвичайною продуктивністю гідравлічної системи немов створений для потужних навісних знарядь або їх комбінацій.
 • Уже в серійній комплектації він має два гідравлічні насоси. Потужності одного гідравлічного насоса 59 л/хв  повністю призначені для секцій гідророзподільника та агрегатів задньої навіски.
 • Другий насос працює для системи кермування. Для завдань, які потребують надзвичайно високої потужності гідравліки, NEXOS може оснащуватися гідравлічним контуром із 3 насосами, який забезпечує продуктивність у 85 л/хв.
 • Третій насос продуктивністю 26 л/хв працює виключно для задньої навіски. Система кермування, секції гідророзподільника й задня навіска живляться насосом окремо одна від одної. Це дозволяє без проблем виконувати декілька функцій, що перетинаються між собою.

Механічні або електронні секції гідророзподільника.

Більше можливостей.
 • Ваш NEXOS може бути оснащено механічними секціями гідророзподільника кількістю до чотирьох, один із них із регулюванням подачі. Найвищий комфорт пропонує комплектація з чотирма електронними секціями гідророзподільника.
 • Керування зручно здійснюється за допомогою джойстика ELECTROPILOT і двох пелюстків. У максимальній комплектації доступні вісім гідравлічних роз’ємів у задній частині трактора та шість роз’ємів для переднього навісного знаряддя.
 • Маючи максимальну вантажопідйомність 3,1 т (для VE макс. 2,6 т) в точках зчеплення задньої навіски, NEXOS може працювати з усіма пристроями. Для точного ведення пристроїв, особливо на схилах, моделі VL і F можуть поставлятися з підйомною гідравлічною стійкою і гідравлічними бічними стабілізаторами. Задня навіска як для версії з платформою, так і для версії з кабіною може поставлятися з механічним або електрогідравлічним керуванням TCE 6. Механічні або кнопкові зовнішні елементи керування на крилах забезпечують швидке і надійне навішування робочих пристроїв.

Оберти за потребою.

Неперевершено та ефективно.
 • Для вибору відповідної частоти обертання для того чи іншого навісного обладнання до вашого розпорядження різні варіанти швидкості обертання валу відбору потужності. Максимальна швидкість обертання валу відбору потужності досягається при роботі двигуна з невеликою витратою на високих обертах 1950 об/хв. У режимі 540 ECO максимальна кількість обертів валу відбору потужності досягається вже за 1650 об/хв двигуна. Це дозволяє економити паливо під час легких робіт, таких як внесення добрив.
 • Для спеціальних робіт до програми включено синхронний вал відбору потужності. Незалежно від типу навісного пристрою – чи це розкидач добрив або подрібнювач рослинних залишків – підключення валу відбору потужності здійснюється завжди м’яко, з гідравлічною або електрогідравлічною підтримкою.

Кабіна + комфорт.

Спокійна робота.

Компактний зовні просторий всередині.
 • У процесі розробки NEXOS інженери компанії CLAAS приділили особливу увагу створенню великого простору для механізатора. Як результат, кабіна має максимальний для цього розміру тракторів об’єм, що дозволяє навіть високим механізаторам мати достатньо вільного простору для ніг і комфортно почуватися.
  Завдяки великій площі скла кабіна NEXOS має відмінний круговий огляд. Зокрема, опуклі вікна в задній частині кабіни забезпечують безперешкодну видимість робочого знаряддя й оточення.
 • Завдяки ергономічному розташуванню всіх елементів керування та чіткій зрозумілості їхніх функцій робота на NEXOS виконується в комфортних умовах і не втомлює навіть довгими робочими днями. Інформація про робочий стан NEXOS (як-от швидкість, число обертів двигуна й кількість обертів заднього вала відбору потужності) наочно відображається на панелі приладів. У вас завжди все в полі зору.

Впевнений та зручний рух.

Більше комфорту.
 • Можливість вибору між версіями з платформою або кабіною обумовлює універсальність NEXOS у використанні. Великі двері та нековзна сходинка забезпечують безпечну й зручну посадку в кабіну. Лобове та заднє скло відкриваються, забезпечуючи природну вентиляцію. У спеку або в умовах запиленості про прохолоду на робочому місці дбає потужний кондиціонер.
 • Для безпеки користувача під час застосування засобів захисту рослин трактор на заводі може бути оснащено фільтром з активованим вугіллям. У поєднанні зі посиленим ущільненням кабіни й потужною вентиляцією він завжди оптимально захищає механізатора навіть під час інтенсивної роботи польового обприскувача для захисту рослин.
  Для обох версій — із кабіною або з платформою — як опція пропонується сидіння водія з пневмопідвіскою. Також є можливість регулювання кермової колонки, що дозволяє підібрати зручне для механізатора положення сидіння. 

Складані габаритні ліхтарі NEXOS VE запобігають пошкодженню рослин.

NEXOS FB

Малий та завзятий.

Нижче на 19 см.
 • Компанія CLAAS пропонує NEXOS FB — варіант наявної моделі NEXOS F, вузькоколійний трактор із надзвичайно малою загальною висотою 1,25 м. Найвищою точкою трактора є кермо. Це робить його ідеальним партнером для роботи на плантаціях або в теплицях із малою загальною висотою.
 • Завдяки потужному та компактному 4-циліндровому двигуну з об’ємом 3,2 л та потужністю 88 л. с. модель NEXOS 230 FB має високу маневреність. NEXOS FB обладнаний приводом 24V/24R з механічним реверсивним механізмом та знижувальним редуктором. Повний привід та блокування диференціала активуються натисканням кнопки. Під час руху дорогами NEXOS FB може розвивати швидкість до 40 км/год.

Ергономіка за потребою.

Як і інші моделі NEXOS, FB пропонує найкращу ергономіку. Важелі, кнопки, розташування й дизайн адаптовано до малої висоти варіанта FB. Усі функції залишились легкодоступними, забезпечуючи зручність керування без виходу за габарити NEXOS FB. Завдяки цьому ви легко уникнете пошкодження споруд плантації та врожаю. Для руху автошляхами загального користування або нерівними поверхнями існує дуга безпеки, яка піднімається за лічені секунди.

Додаткові характеристики оснащення.

 • Вал відбору потужності 540/540 ECO або 540/1000
 • До трьох секцій гідророзподільника та подача гідравлічної рідини 59 л/хв за допомогою двонасосного контуру
 • Шини до 380/70 R 24 Фронтальне навішування з інтегрованим переднім ВОМ