POLARIS 10 PREMIUM

Універсальний напівпричіпний культиватор, призначений для передпосівної та парової культивації ґрунту під зернові, технічні та кормові культури. 
  • Ефективна комбінація робочих органів та шахове розташування стійок у 5 рядів із шириною лапи 235 мм дозволяє працювати на полях з великою кількістю рослинних решток без забивання.
  • Лапи працюють під дією вібрації. В результаті чого лапи ретельно подрібнюють ґрунт та менше зношуються, зменшуються експлуатаційні витрати і періодичність технічного обслуговування.
  • Рама виготовлена із високоміцних європейських сталей, забезпечує необхідну міцність та надійність зі зменшенням ваги культиватора, в результаті чого зменшується потреба в тягових зусиллях трактора.
  • Шахове розташування тандемних коліс забезпечує плавне проходження рослинних решток без забивання, стабільну та рівномірну глибину обробки по всій робочій ширині агрегату.
  • Глибина обробітку легко та швидко регулюється за допомогою встановлення кліпс на штоки гідроциліндрів тандемних коліс, а також за допомогою регулювання талрепів опорних коліс на крилах культиватора.
  • Агресивні зубці пружинної борони вичісують підрізані бур’яни руйнуючи капілярність, рівномірно перемішують і розподіляють рослинні рештки на полі зберігаючи вологу та провокують максимально повне і швидке проростання падалиці.

Особливості конструкції культиватора POLARIS 10 PREMIUM

  • Polaris 6 Premium оснащений стійками розміром 25х40 мм з постійним пружинним захистом. Завдяки вібрації стійок здійснюється надзвичайно ретельне змішування ґрунту. При постійному пружинному захисті стійка надійно утримує лапу на встановленій глибині що забезпечує рівномірний обробіток навіть за несприятливих умов.

  • Культиваторна лапа з шириною захвату 235 мм має унікальну конструкцію крил і низьку борозну, що оптимізує продуктивність, відповідає вимогам тяжких польових умов. Збільшений ресурс роботи лапи за рахунок виготовлення із сталі з вмістом бору, загартованої для довговічності й міцності зі збереженням гострого краю забезпечує довгий термін експлуатації. Для захисту від підробок на лапі власного виробництва ставиться тавро виробника. За допомогою надійного болтового кріплення здійснюється проста та швидка заміна зношуваних компонентів.

Пружинна борона створює бар’єр для випаровування вологи, висмикує підрізані бур’яни, рослинні рештки і рівномірно розподіляє їх по поверхні поля.
Регулювання кута нахилу зубців борони:
– 150 – стандартне налаштування для більшості ґрунтів та середнього рівня пожнивних залишків;
– 300 – для високого рівня пожнивних залишків;
– 500 – на важких ґрунтах з мінімумом пожнивних залишків.

  • Шахове розташування тандемних коліс на центральній рамі покращують прохідність через пожнивні залишки без забивання. Два колеса забезпечують стабільну та рівномірну глибину обробки по всій робочій ширині агрегату та допомагають утримувати раму.

  • Прикочуючий планчастий коток забезпечує подрібнення ґрунту з істотним переважанням дрібних грудок землі розміром до 25 мм. Завдяки радіальній підвісці копіює нерівності поля, забезпечує вирівнювання та ущільнення поверхні ґрунту. Завдяки особливостям конструкції підшипникового вузла FKL з гарантією 2 роки, збільшено термін служби котка та зменшено час на обслуговування агрегату.

Основні технічні характеристики

POLARIS 10 PREMIUM Характеристики
Тип
напівпричепний
Ширина захвату (м.)
10,3
Робоча швидкість (км./год.)
12
Продуктивність обробітку (га./год.)
12
Відстань між рядами лап (мм.)
178
Кількість рядів лап
5
Ширина лапи (мм.)
235
Транспортна швидкість (км/год.)
20
Вага (кг.)
5673