CLAAS JAGUAR 990-940

Унікальна концепція потоку маcи та широкий вибір вальців зернодробилки Corncracker, включаючи запатентовану технологію SHREDLAGE®, гарантують виняткову надійність.

Кормозбиральні комбайни CLAAS JAGUAR 990-940
Продуктивність до 400 т/г
Інтелектуальна система допомоги оператору CEMOS та новий CEBIS допомагають оператору більш ефективно використовувати JAGUAR протягом усього періоду заготівлі. CEMOS автоматично налаштовує машину, а сенсорний дисплей CEBIS полегшує керування. Усі моделі JAGUAR відповідають нормам викидів з урахуванням специфіки ринку аж до Stage V.
 1. Чудова концепція управління з додатковими функціями CEBIS
 2. Світлодіодне робоче освітлення
 3. Корн-крекери: MCC CLASSIC, MCC MAX, SHREDLAGE®
 4. Двигуни з нормою токсичності ВГ Stage IV (Tier 3)
 5. Система регулювання тиску в шинах ведучого і керованого мостів
 6. Модульна система баластування
 7. Система для внесення консервантів та концентрованих біологічних добавок
 8. Підвищення ефективності завдяки DYNAMIC COOLING і CRUISE PILOT
 9. DYNAMIC POWER з новими функціями
 10. Ємність паливного бака до 1500 л для тривалої експлуатації
 11. Оптимізована ходова частина зі значно меншим радіусом розвороту і шинами великого розміру
 12. Просте та легке техобслуговування завдяки продуманій сервіс-концепції
 13. Пристрій заточування ножів з можливістю налаштування інтервалів
 14. COMFORT CUT з безступінчастим регулюванням довжини подрібення
 15. Потужний привід для приставок
 16. Система вимірювання врожайності QUANTIMETER

Технічні характеристики

JAGUAR Двигун Тип Циліндри Максимальна потужність
при 1700 об/хв,
квт./к.с. (ESE R 120)
990
MAN
D 2862
V 12
680/925
980
MAN
D 2862
V 12
625/850
970
MAN
D 2862
V 12
588/800
960
Mersedes-Benz
OM 473
R 6
480/653
950
Mersedes-Benz
OM 473
R 6
400/544
940
Mersedes-Benz
OM 460
R 6
360/490

Привод приставки

Усі приводи приставки є частиною головного приводу. Таким чином привод приставки та живильного пристрою, частота обертання ножового барабана, прискорювач і корнкрекер однаково реагують на зміну частоти обертання двигуна. Ваша перевага: довжина різання завжди залишається однаковою.

Обслуговування

Керувати JAGUAR можна і без попередніх знань. Навіть оператори-початківці через короткий час можуть безпечно керувати машиною та використовувати її потенціал на повну. CEBIS із сенсорним дисплеєм забезпечує швидкий доступ до всіх функцій машини. 

Двигуни

У моделях JAGUAR 990, 980 і 970 встановлюється двигун MAN V12 D2862. Він вражає величезним крутним моментом.  Моделі JAGUAR 960 і 950 отримали двигун OM 473 LA – рядні шестициліндрові двигуни Mercedes-Benz а модель 940 — OM 460 LA. Потужність моделей 950 і 940 виросла на 14 к.с. 

Якість силосу

Ножові барабани V-MAX ідеально підходять для ваших потреб. Ви можете отримати їх у п’яти варіантах. Завдяки 42 ножам і вищій частоті різання до 25 200 різів на хвилину, ножовий барабан V-MAX 42 має надзвичайно високу пропускну здатність.

Система подрібнення

Прямолінійність і висока швидкість. Потік матеріалу.

Максимальна пропускна здатність при низькій витраті енергії
Оптимальне транспортування маси багато в чому визначає щоденну продуктивність роботи. Маса рухається через всю машину по прямій лінії, не змінюючи напрямок руху. При цьому не має ніякого значення, чи проводиться прибирання трави або збирання кукурудзи на силос з зернодробаркою Corncracker. Швидкість потоку наростає від вузла до вузла, а встановлені V-подібно ножі і прискорюючі лопатки центрують його. Цим забезпечується максимальна продуктивність при мінімально можливій витраті енергії і гарантується висока експлуатаційна надійність. JAGUAR доводить це знову і знову – дивовижними результатами виміряній витраті палива в л/т.

Живильний аппарат

Стабільна довжина подрібнення
Живильний апарат JAGUAR сильний, економний і може адаптуватися до різних умов збирання. Привід COMFORT CUT, інтегрований в головну трансмісію, забезпечує значну перевагу: при зміні частоти обертання двигуна і барабана аналогічним чином змінюється швидкість обертання приводу COMFORT CUT. Результат – стабільна довжина подрібнення. Комбайнер встановлює необхідну довжину різання в CEBIS. Також можливе безступінчасте регулювання довжини різання під час роботи.
 • Плавне регулювання довжини різання
 • Потужний привід
 • Кріплення гідронасосу з демпфуванням коливань
 • Потужне реверсування
 • Моментальна зупинка без зносу при виявленні сторонніх предметів
Довжина різання за бажанням може бути адаптована за рівнем виміряної сухої маси. За допомогою CEBIS механізатор може встановити межі регулювання. При рівні сухої маси, наприклад, 40% довжина різки встановлюється на 4 мм, а при рівні 30% – на 8 мм. Таким чином JAGUAR автоматично забезпечує найкращу якість силосу для оптимального зберігання в силососховищі, в тому числі для площ з нерівномірним рівнем сухої маси.

Подрібнюючий барабан V-MAX

Універсальність і зручність обслуговування

Чотири варіанти, безліч переваг.

CLAAS пропонує подрібнюючий барабан V-MAX, відповідаючий різноманітним вимогам, з чотирма варіантами комплектації ножів: V36, V28, V24, V20. Цей асортимент забезпечує діапазон довжини подрібнення від 3,5 мм до 53 мм. У вас безліч переваг:
 • Найкраща якість подрібнення завдяки точному різу
 • Найвища легкість ходу: листоподібна форма ножів забезпечує відмінний потік матеріалу
 • Висока стабільність: завдяки способу кріплення ножів ріжуча сила приймається безпосередньо із зірочки барабана
 • Найпростіший монтаж: кожен ніж прикручений до зірочки барабана за допомогою всього лише двох болтів
 • Новинка: налаштування ножів не потрібно. Ножі кріпляться фітингами, які слугують як шаблони, безпосередньо до зірочки барабана і пригвинчуються – ви економите багато часу на монтажі ножів
 • Регулювання ножів не потрібно

Заточування ножів

Легко і без використання інструментів
У CEBIS можна задати, коли слід заточувати ножі подрібнюючого барабана V-MAX. Є два варіанти для виклику повідомлення з відповідною вказівкою. Ви або просто задаєте час, або вибираєте певну кількість циклів шліфування. Або ж ви можете визначити витрата, після якого має з’явитися нагадування про наступну заточування ножів. Це допоможе вам найкращим чином контролювати процес заточки.
Після заточування ножів необхідно налаштувати протиріжучу пластину. Ця функція також активується в системі CEBIS.

Зернодробарки CLAAS Corncracker

Легка, міцна та надійна конструкція
MULTI CROP CRACKER.
Зернодробарка MULTI CROP CRACKER (MCC) відрізняється міцною конструкцією і герметичним корпусом. Її основна перевага полягає в гнучкості використання. Легкий доступ до вальців забезпечує їх швидку заміну. Зернодробарка MCC поставляється в двох розмірах: MCC CLASSIC M (M = Medium, із середнім діаметром вальців 196 мм) для комбайнів з потужністю двигуна до 626 к.с. і MCC CLASSIC L (L = Large, з великим діаметром вальців 250 мм) для JAGUAR 950-й серії і вище потужністю 585 к.с.

MULTI CROP CRACKER CLASSIC

Традиційна зернодробарка MCC CLASSIC оснащена вальцями з пилкоподібним профілем і в серійній комплектації працює з різницею частот обертання 30%. Ця система успішно застосовується для прибирання короткї кукурудзи, наприклад, для використання в біогазових установках, а також для заготівлі силосу для відгодівлі молочної та м’ясногї худоби. Інші вальці з іншою кількістю зубів використовуються в основному для великого подрібнення кукурудзяного силосу. При збільшенні різниці частот обертання досягається потрібна інтенсивність подрібнення силосу.

MULTI CROP CRACKER MAX

Вальці MCC MAX розроблені для подрібнення кукурудзяного силосу на довжину 7-22 мм. 30 кільцевих сегментів мають пилкоподібний профіль. Завдяки розташуванню і спеціальної геометрії кільцевих сегментів обробка здійснюється не тільки за рахунок плющення і тертя, але і за рахунок різання. Це дозволяє здійснювати більш інтенсивну обробку кукурудзяних зерен і розщеплювати стебла на окремі волокна.
Можливості застосування MCC MAX охоплюють порівняно з традиційним зерноподрібнюючим обладнанням значно ширший діапазон довжини різання і сухої маси при високій якості обробки. Для підрядних фірм, товариств по спільному використанню техніки й аграрних господарств MCC MAX є новим технічним рішенням, за допомогою якого вони можуть задовольняти найрізноманітніші вимоги клієнтів щодо заготівлі корму без налаштування обладнання машини.

НОВИНКА: MULTI CROP CRACKER SHREDLAGE®

Компанія CLAAS отримала ліцензію на використання американської технології SHREDLAGE®. Ця технологія передбачає більш інтенсивне подрібнення кукурудзи на довжину 26-30 мм. Вальці SHREDLAGE® з пилкоподібним профілем і додатковою протихідною спіральною канавкою працюють з різницею частот обертання 50%. Це дозволяє зернодробарці MCC SHREDLAGE® повністю розтирати кукурудзяні зерна і подрібнювати стрижні качанів.
Крім того, листя ефективно розщеплюються на волокнисту масу. Стебла спеціально провертаються через спіральну канавку і розплющуються, при цьому зі стебел віддаляється оболонка. Одночасно м’яка внутрішня частина піддається поділу в поздовжньому напрямку. Сильно подрібнена рослинна маса дуже добре ущільнюється, так як вона практично не пружинить.

Кукурудзяний силос, подрібнений за технологією SHREDLAGE®.

Інтенсивне розщеплення матеріалу дозволяє багаторазово збільшити його поверхню, що істотно покращує бактеріальну ферментацію при силосуванні і перш за все при перетравленні в рубці шлунка корови. Дослідження університету Вісконсіна (США) показали, що технологія SHREDLAGE® дозволяє істотно збільшити структурну дію кукурудзяного силосу в рубці і одночасно поліпшити перетравлюваність крохмалю, що міститься у всіх частинах кукурудзи. Завдяки цьому приріст щоденних надоїв в досліджуваних стадах склав до двох літрів на корову. Крім того, легкозасвоювана структура силосу позитивно вплинула на здоров’я поголів’я.

Двигун та ходова частина

Потужність та ефективність. Техноогії двигунів.

Продумана концепція.
CLAAS POWER SYSTEMS охоплює всі технологічні аспекти та пропонує оптимальний двигун для узгодженої загальної системи. Скористайтеся перевагами максимальної ефективності на ринку.
У JAGUAR 980 і JAGUAR 970 встановлюються великі двигуни MAN V12 і V8. Ці двигуни характеризуються високою стабільністю ходу і надзвичайним ККД. Моделі JAGUAR 960-940 комплектуються високопотужними двигунами Mercedes-Benz.
Для дуже довгих робочих днів компанія CLAAS пропонує в JAGUAR 900-й серії великий паливний бак об’ємом до 1500 л. Всі моделі JAGUAR серійно оснащені пневматичною системою очищення.
 • Низький рівень витрат дизельного палива
 • Неймовірно великий паливний бак
 • Дуже висока плавність ходу
 • Висока економічність
 • Оптимальна доступність
 • Ефективний пристрій обертового уловлювання пилу і бруду
 • Великі повітроводи для виходу гарячого повітря двигуна
 • Тривалі інтервали техобслуговування до 500 годин робот

Система охолодження DYNAMIC COOLING

Ефективність та безпечність.
Радіатори, розташовані на JAGUAR один над одним, забезпечують ефективне охолодження при будь-яких умовах збирання. За рахунок великої площі поверхні сітчастого фільтра знижується швидкість потоку повітря і, відповідно, забруднення. Сітка очищається обертовим всмоктуючим рукавом.
Поступаючий з радіатора повітря цілеспрямовано проводиться над двигуном і практично безперешкодно виходить з великого воздуховипускного отвору в задній частині JAGUAR. Це дозволяє прекрасно справлятися з роботою навіть при екстремально високих зовнішніх температурах.
У JAGUAR 980 і JAGUAR 970 капот двигуна відкривається автоматично, забезпечуючи ще більш швидкий відтік гарячого повітря.
При експлуатації в жарких регіонах DYNAMIC COOLING забезпечує зниження потужності вентилятора навіть на величину до 15% в порівнянні зі стандартною системою охолодження. Це забезпечує можливість тривалого використання.
 • Високоефективний варіаторний привід
 • Економія потужності до 20 кВт
 • Резерв частоти обертання до 15% для пікових навантажень

Потужна та маневренна ходова частина.

Мала вага. Велика тяга.
Комбайн JAGUAR 900-й серії відрізняється ідеальним розподілом ваги і має невелику власну вагу. Мала вага економить паливо. До того ж, на дорозі привід ходової частини, керований електронікою, автоматично регулює швидкість обертання двигуна і точно погоджує її з необхідною потужністю. Тому JAGUAR, наприклад, рухається на максимальній швидкості з сильно зменшеною частотою обертання двигуна. Це знижує як витрата дизельного палива, так і рівень шуму.
При їзді комбайна JAGUAR з класичним приводом на два колеса повний привід POWER TRAC механічно повністю виключений. При включенні POWER TRAC тяга збільшується до 40%.
Гнучке заднє баластування забезпечує додатковий захист JAGUAR від наїзду.
Навіть зі стандартними шинами кліренс JAGUAR становить 450 мм. Якщо потрібно більше, в якості опції можна вибрати нові шини великого розміру, спереду максимально 900/60 R 38 з Ø 2,05 м, ззаду максимально 620/70 R 30. Поліпшенню маневреності сприяє нова геометрія задньої осі з радіусом розвороту 12,50 м (в залежності від варіанту шин).

Гідравлічна система

Наочність та простота
Секції гідророзподілення розташовані в добре доступному для огляду місці з лівого боку машини. Пропорційні клапани секцій для управління силосопровода і приставкою дозволяють забезпечити більш плавне управління при автоматичній роботі. Для забезпечення більш рівномірної стерні навіть на високій швидкості руху швидкість процесу відхилення функції поперечного копіювання ORBIS може бути адаптована в CEBIS відповідним чином.
При досягненні краю поля і піднятті приставки функція гасіння коливань автоматично активується після виходу з робочої висоти. Це поліпшення комфорту захищає машину, наприклад, при обприскуванні. Приставка амортизує з відповідним рівнем плавності.
 • Швидке виконання функціональних команд
 • Ефективне управління завдяки пропорційним клапанів
 • Економічне техобслуговування завдяки невеликій ємності заправки маслом

Система приводів

Неперевершено та ефективно
Привідна система CLAAS з високим ККД при порівнянні на ринку підкорює простотою. Подрібнюючі органи приводяться в дію через довгу клинопасову передачу, яка потребує техобслуговування, безпосередньо від колінчастого валу двигуна. Концепція, що не втратила свою перевагу протягом багатьох років після розробки.
Комфортабельний і простий.
 • Привід підпресовуючого валка вбудований в головний привід
 • Завдяки приводу COMFORT CUT для підпресовуючих вальців можна плавно регулювати довжину різання з кабіни під час руху
 • Для забезпечення максимальної надійності та витривалості, а також тривалого терміну служби подаючий пристрій оснащений міцними редукторами з підшипниками і зубчатими шестернями, що мають великий запас міцності
 • Приставні механізми з механічним приводом з’єднуються з комбайном JAGUAR за допомогою швидкороз’ємної муфти

Кабіна та комфорт

Комфорт підвищує працездатність

Ергономічність. Зручність управління.
Механізатор може на все 100% використовувати потенціал продуктивності своєї машини. Якщо забезпечені відмінні робочі умови, то він може концентруватися на головному.
У JAGUAR немає нічого, що могло б відволікати увагу. Рівень шуму мінімальний. Рульова колонка і крісло механізатора легко регулюються в різних напрямках. Логічне розташування всіх приладів і елементів управління дозволяє швидко звикнути до JAGUAR і вже незабаром керувати ним інтуїтивно. Сонцезахисні ролети, кондиціонер, радіоприймач і холодильний відсік для напоїв багато в чому сприяють оптимальному самопочуттю незалежно від тривалості перебування в кабіні.
 • Простора кабіна VISTA CAB з двома сидіннями
 • Повне скління для кругового огляду
 • Вітрове скло зі склоочисником і склоомивачем
 • Бічні і задні склоочисники для поліпшення видимості
 • Великі відсіки для зберігання
 • Холодильник для достатньої кількості провіанту
 • Концепція управління CEBIS
 • Важіль управління CMOTION
 • Світлодіодне робоче освітлення
 • Чотири варіанти сидінь, в тому числі високоякісне шкіряне сидіння

Світлодіодне робоче освітленя

Перетворіть ніч на день.
Світлодіодні фари робочого освітлення на даху кабіни, в задній частині і на силосопроводі, де вони повертаються разом з потоком рослинної маси, забезпечують дуже хороший огляд при збиранні в темний час доби.
 • Дуже рівномірне підсвічування
 • Біле світло фар, схоже на денний
 • Споживання електроенергії становить одну третину від споживання галогенних фар
 • Дуже низька температура розсіювача
 • Фари робочого освітлення на 100% захищені від попадання води і пилу

Системи допомоги водію

CEBIS контроль продуктивності на кінчиках пальців .

Компактний центр управління.
Той факт, що ви надійно і зручно можете керувати машиною JAGUAR, пояснюється перш за все його зразковою і ясною структурою управління. Для управління всіма важливими функціями і контролю за ними передбачено всього лише кілька центральних елементів. При цьому в центрі до деталей продуманою, логічною і ергономічної конструкції варто електронна бортова інформаційна система CEBIS.
Комбайнер може швидко вмикати або вимикати автоматичні функції для ручного управління JAGUAR, наприклад, при подрібненні.
Швидкість, зручність, ясність, надійність.
 • Важливі функціональні налаштування виконуються за допомогою поворотного перемикача CEBIS
 • Додаткова поворотна кнопка HOTKEY забезпечує можливість управління додатковою важливою функцією з безпосередньою індикацією
 • Всі функції вимикачів позначені логічними зрозумілими символами
 • Завдяки компактній флеш-карті суттєво спрощується обмін даними
 • За допомогою мультифункціонального важеля ви точно і надійно можете керувати швидкістю руху і численними іншими функціями.
 

CLAAS TELEMATICS.

Документація і сервіс в режимі онлайн.
Система TELEMATICS від компанії CLAAS дає можливість в будь-який час і в будь-якому місці робити запит в інтернеті про всі важливі відомості по вашій машині. Відчуйте користь від використання TELEMATICS.

Оптимізація налаштувань.

Порівнюйте в своєму особистому кабінеті веб-сервера TELEMATICS актуальну інформацію по продуктивності вашої машини і сезонної продуктивності та зіставляти ці дані між собою. Для отримання відмінного результату робити це необхідно в будь-яких умовах і щодня.

Спрощення ведення документації.

За допомогою TELEMATICS ви можете експортувати актуальні дані в вашу робочу картотеку і таким чином заощадити дорогоцінний час. Наприклад, ви можете отримувати дані по врожайності на окремих ділянках.

Удосконалення робочих процесів.

Щодня по ел. поштою вам відсилається звіт з т.зв. аналізом робочого часу та інших істотних даних. Таким чином ви можете перед початком роботи проаналізувати точні дані попереднього дня і визначити, коли і на яких ділянках машина працювала найбільш ефективно. Додатково за допомогою протоколу подій можна запросити інформацію по смузі руху машини, що дозволить оптимізувати транспортну логістику. TELEMATICS дозволить провести цілеспрямований швидкий менеджмент і уникнути нерентабельного простою.