Кредитування від Ощадбанку

Спеціальні умови кредитів

Пропонуємо спеціальні умови кредитів від Ощадбанку на придбання техніки CLAAS
 
Ощадбанк спільно з компанією CLAAS, провідним виробником високоякісної сільгосптехніки, пропонує скористатись партнерською програмою фінансування для придбання сільськогосподарської техніки торгової марки CLAAS у офіційних дилерів в Україні.
ІНТЕРТЕХІНВЕСТ – офіційний дилер CLAAS на території Кіровоградської, Вінницької та Одеської областей!
Починаючи з 1 жовтня 2023 року прихильники німецького  бренду  матимуть змогу отримувати фінансування за державною програмою «Доступні кредити 5-7-9%» на весь модельний ряд техніки CLAAS за спрощеною та пришвидшеною процедурою без комісій. 
Ощадбанк надає  можливість придбати як нову, так і вживану техніку. Мінімальний внесок з боку клієнта – 20%, термін кредитування – до 60 місяців.

Переваги програми кредитування

Основні переваги партнерської програми:
  • пріоритетний розгляд заявки та скорочений час прийняття рішення щодо кредитування;
  • спрощений перелік фінансових документів для отримання рішення про кредитування;
  • пільгова відсоткова ставка за державною програмою «Доступні кредити 5-7-9%» без комісій;
  • відсутні вимоги щодо оцінки та нотаріального оформлення заставного майна для придбання нової та вживаної техніки;
  • можливість отримати частину відшкодування вартості техніки за рахунок міжнародних донорів.
  • оперативна комунікація з персональним менеджером на регіональному рівні.

Про CLAAS

Німецька компанія CLAAS є всесвітньо відомим виробником сільськогосподарської техніки. Компанія, заснована понад 110 років тому, сьогодні має 12 підприємств в усьому світі, 9 з них – виробничі підприємства. CLAAS виробляє зернозбиральні та кормозбиральні комбайни, трактори різної потужності, кормозбиральну причіпну техніку, преспідбирачі та телескопічні навантажувачі. Загалом у групі компаній CLAAS зайнято 12 тисяч працівників. В Україні CLAAS працює з 1992 року через дилерську мережу. За цей час до України завезено понад 9 тисяч одиниць самохідної техніки цього виробника.

Про Ощадбанк

Ощадбанк – провідний український універсальний комерційний банк, 100% акцій якого належить державі. З початку повномасштабної війни Ощад як системно важливий банк перш за все сконцентрував зусилля на забезпеченні безперебійної роботи на всіх рівнях. Ощадбанк має найбільшу мережу, яка налічує близько 1200 відділень, та надає послуги більш ніж 6,6 млн клієнтів. 
 
Пріоритетом Ощадбанку під час великої війни також є кредитна підтримка української економіки. Тільки протягом першого півріччя поточного року кредитний портфель мікро-, малого та середнього бізнесу (ММСБ) Ощадбанку збільшився на 3 млрд грн та перевищив 20 млрд грн. Цього вдалось досягти завдяки тому, що Ощад пропонує різноманітні програми допомоги українському бізнесу (державні, регіональні та міжнародні), а також у результаті спрощення механізму фінансування та лібералізації його умов. Віднедавна подати онлайн-заявку на кредитування та отримати попереднє рішення за 24 години клієнти ММСБ можуть за допомогою сервісу ОщадБізнес.