CLAAS SCORPION 1033-635

Успіх у бізнесі – це питання професіоналізму. SCORPION з потужним безступінчастим приводом, маневреністю та безліччю автоматичних функцій робить свій внесок у безпечні, комфортні та, насамперед, швидкі перевалочні роботи.

Телескопічний навантажувач для будь яких задач.

Ваші переваги.

 • Безступінчастий рух до 40 км / год
 • Двигуни Deutz з високим крутним моментом і потужністю до 115 кВт / 156 к.с.
 • Удосконалена система SMART ROADING для мінімізації шуму при русі і зниження витрати палива – і це при частоті обертання від 1900 об / хв
 • Вантажопідйомність від 3,2 до 6,0 т
 • Потужна робоча гідравліка з подачею до 200 л / хв
 • Система допомоги механізатору SMART LOADING
 • Нова концепція кабіни з найкращою ергономікою і рівнем безпеки та максимальним круговим оглядом

Моделі SCORPION +1033 і SCORPION 741 доповнюють асортимент навантажувачів

1. Два різні варіанти комплектації в компактній серії
2. DYNAMIC COOLING з охолодженням за потребою і реверсивним вентилятором
3. SMART LOADING для оптимизації циклів навантаження
4. Бічна напрямна телескопічної стріли тепер доступна і в компактному класі.
5. Розширені функції SMART ROADING
6. Ще більше гнучкості завдяки новому четвертому режиму рульового управління: ручний крабовий хід

Технічні характеристики.

SCORPION Вантажопідйомність (кг) Висота
підйому (м.)
Потужність
(кВт./к.с.)
Максимальна гідравлічна
потужність
(л / бар)
Двигун
Власна
вага (кг.)
1033
3300
9,75
100/136
160/270
Deutz TSD3.6 L4
8230
960
6000
8,78
115/156
200/270
Deutz TSD3.6 L4
11700
756
5600
7,03
115/156
200/270
Deutz TSD3.6 L4
10600
746
4600
7,03
105/143
200/240
Deutz TSD3.6 L4
8995
741
4100
6,93
105/143
160/270
Deutz TSD3.6 L4
7640
736
3600
6,93
105/143
160/270
Deutz TSD3.6 L4
7420
732
3200
6,93
105/143
160/240
Deutz TSD3.6 L4
7585

Система охолодження DYNAMIC COOLING.

Випробувана система подачі повітря до радіаторів телескопічних навантажувачів SCORPION була оптимізована в нових моделях. Вони оснащені системою охолодження з електронним регулюванням гідравлічного приводу вентилятора. Свіже повітря, яке забирається спереду, простягається через блок радіаторів і залишає моторний відсік в задній частині машини.

DYNAMIC POWER.

CLAAS SCORPION демонструє точну і одночасно швидку роботу. DYNAMIC POWER регулює частоту обертання двигуна в залежності від відхилення джойстика. Це означає, що у вашому розпорядженні завжди достатня потужність двигуна. Якщо потрібно не вся його потужність, частота обертання колінвалу знижується для економії палива.

Двигун.

4-циліндрові високопродуктивні двигуни Deutz з 4 клапанами і турбокомпресором забезпечують потужність 100 кВт (136 к.с.). Цей варіант двигуна завжди має достатній запас потужності навіть під час важких операцій штовхання і перевалки. Інтелектуальні системи упорскування Common-Rail знижують витрату палива.

Регульований вручну крабовий хід.

На додаток до звичайного крабового ходу тепер передбачено і регульований вручну крабовий хід. Тим самим кут повороту коліс заднього мосту можна фіксувати в потрібному положенні, при цьому керування машиною здійснюється за допомогою переднього моста. Цей режим управління ідеально підходить для акуратної роботи уздовж стін або в вузькому просторі.

Навантажувальний пристрій

Міцний тримач робочих знарядь

Продумана концепція.

Призначений для важких робіт.

Міцний тримач робочих знарядь, який добре видно з кабіни SCORPION, підходить для всіх умов експлуатації. Його міцні стопорні пальці (50 мм) гарантують надійне, з низьким ступенем зносу механічне або гідравлічне (на вибір) сполучення з усіма навісними знаряддям. Гідравлічні з’єднання легко доступні і захищені.
Телескопічна стріла з високою жорсткістю при скрученні забезпечує безперебійну роботу навіть в граничних ситуаціях. Навіть при максимальному вильоті її вантажопідйомність залишається вражаючою. Щітка на стрілі запобігає накопиченню бруду при втягуванні телескопічної стріли. Бічна напрямна телескопічної стріли доступна для всіх моделей SCORPION.
Розгойдування неможливо.
Під час водіння система гасіння коливань телескопічної стріли перешкоджає розгойдування машини. Її можна активувати на будь-яких швидкостях за допомогою тумблера. В автоматичному режимі вона відключається при швидкості нижче 7 км / год, для забезпечення точності робіт навіть при важких навантаженнях.

Робоча гідравлика

Максимальна продуктивність.
Будь то підйом важких вантажів або швидка навантаження, потужна робоча гідравліка SCORPION з керуванням за допомогою джойстика – в VARIPOWER з електрогідравлічним керуванням – забезпечить максимальну продуктивність.
Завдяки пропорційним клапанам – в VARIPOWER незалежним від навантаження – всі гідравлічні функції навантажувального пристрою можна точно регулювати.
Швидка і зручна заміна навісного знаряддя без зайвої втрати оливи вимагає, щоб на муфтах не було тиску. Натисканням кнопки можна скинути тиск в муфтах третього контуру управління при працюючому двигуні. За допомогою перемикача в кабіні, або за допомогою кнопки на телескопічною стрілі.
Для навісних знарядь з контуром подвійної дії, наприклад підмітально-прибиральної машини або захватного ковша, в SCORPION передбачені додаткові контури гідравлічного керування продуктивністю до 160 л / хв. Можливо захищене кріплення двох гідравлічних з’єднань подвійної дії безпосередньо на тримач навісних знарядь. Можливий монтаж дренажної лінії і безнапірної поворотної лінії.
 • Зручне незалежне управління за допомогою джойстика
 • Плавне регулювання витрати
 • Безперервна робота активується за допомогою перемикача

Великі кути повороту робочих знарядь

Легка робота з насипними вантажами.
Великий кут повороту тримача робочих знарядь 150 ° ідеально підходить для перевалки насипних вантажів, особливо клейких матеріалів. Моделі SCORPION 1033 і 1033 VARIPOWER оптимізовані для штабелювання на великій висоті, тому мають дещо менший кут повороту 126 °.

Двигун та привід

Високоякісні двигуни

Запас потужності та ефективність.
4-циліндрові високопродуктивні двигуни Deutz з 4 клапанами і турбокомпресором забезпечують потужність 100 кВт (136 к.с.). Цей варіант двигуна завжди має достатній запас потужності навіть під час важких операцій штовхання і перевалки. Інтелектуальні системи упорскування Common-Rail знижують витрату палива.
 • Висока ефективність завдяки CPS
 • Оптимальне співвідношення витрат палива і потужності
 • Продумане управління двигуном
 • Максимальний крутний момент 500 Нм
Великий паливний бак об’ємом 150 л зі зручним доступом надійно захищений під кабіною з лівого боку машини. Масивний захист днища зі сталі гарантує максимальну безпеку в повсякденній роботі.
Велика ємність бака забезпечує тривалу роботу без дозаправки
Мінімізація ризику пошкодження навіть в несприятливих умовах експлуатації

Продумана система охолодження

Автоматичне очищення.
Холодне повітря всмоктується через великі поверхні всмоктування в передній чистої області машини і проходить через моторний відсік. Відпрацьоване тепло двигуна виходить з моторного відсіку ззаду через випускні щілини. Ця продумана подача повітря запобігає всмоктування відпрацьованого повітря.
На дорозі або при частковому навантаженні нерідко досить знижена частота обертання вентилятора. DYNAMIC COOLING розпізнає потребу всіх охолоджуючих систем окремо і за допомогою електронного контролера налаштовує необхідну частоту обертання вентилятора.
Реверсивний вентилятор автоматично видаляє бруд і частинки пилу з поверхонь повітрозабірника. Через рівні проміжки часу напрямок обертання вентилятора змінюється. Інтервал часу заданий і може бути змінений сервісною службою CLAAS, якщо це необхідно. Ручне реверсування можливо в будь-який час за допомогою кнопки.
 • Просте очищення сітки
 • Тривалий час роботи
 • Стабільна потужність

Вирівнювання рівня при роботі з важкими вантажами

Стійкість та режими руху.
Вирівнювання рівня при роботі з важкими вантажами.
У моделях SCORPION 1033 і 1033 VARIPOWER можливе гідравлічне коригування рівня між рамою і передньою віссю в діапазоні +/- 8 °. Ця функція активується за допомогою перемикача в кабіні. Вбудований рівень знаходиться безпосередньо в полі зору механізатора в кабіні. Це дозволяє домогтися максимальної стійкості на нерівній поверхні і забезпечує точність робіт навіть при великій висоті підйому.
Режими руху для всіх видів робіт.
Чотири режими руху забезпечують не має собі рівних маневреність навіть в обмеженому просторі. Нова функція ручного «крабового ходу» за рахунок керування передньою віссю робить машину ще більш маневреної.
 1. Управління передніми колесами
 2. Управління всіма колесами
 3. «Крабовий» хід

Кабіна та комфорт

Простора кабіна

Максимальний комфорт для будь-яких робіт.
Для цього модельного ряду SCORPION була розроблена нова концепція кабіни, яка з самого входу вражає індивідуально регульованими ступенями і комфортним оснащенням салону з ідеально узгодженою ергономікою.
 • Простора кабіна
 • Адаптована до всіх потреб механізатора
 • Максимальний комфорт при виконанні будь-яких робіт
Головна мета при розробці кабіни полягала в тому, щоб забезпечити механізаторові відмінну видимість на 360 °, максимальний комфорт і зручність зберігання. Для цього рама частини машини була максимально зменшена, а телескопічна стріла інтегрована в шасі в максимально низькій точці.
Ця форма конструкції і велике скління з глибоким лобовим склом гарантують механізаторові необмежений огляд з усіх боків під час роботи, постійний контроль робочих знарядь і простору за машиною.

Індикаторні прилади та елементи управління

Інтуїтивно зрозуміле управління.
Незалежно від того, керуєте чи навантажувачем SCORPION за допомогою джойстика з ергономічною формою або за допомогою надійного важеля управління (, що зручно лежить в правій руці, в обох випадках ви надійно контролюєте машину в будь-яких ситуаціях. Обидва варіанти інтуїтивні і забезпечують зручне управління.
У моделях з джойстиком електронне попереднє керування забезпечує чутливий пропорційний контроль всіх функцій і видатну точність у всіх робочих операціях. У базовому класі основні функції також активуються за допомогою важеля і управляються пропорційно.
Інформативна індикація.
Кольоровий екран комбінованого дисплея служить центральним джерелом інформації для експлуатації машини. Розташований в полі зору механізатора, він дуже легко читається при будь-якому освітленні.
З першого погляду механізатор дізнається про найбільш важливі параметри в поточному робочому стані машини і агрегатів. Легко зрозумілі підменю можна використовувати інтуїтивно.

Система освітлення

Світло проникає в кожен куточок.
Поворотні світлодіодні фари забезпечують освітленість робочої зони на 360 ° в нічний час або при роботі в темних будівлях. Довговічні фари вражають дуже високою світловіддачею і низьким споживанням енергії. Рівномірний розподіл світла і приємні денні кольору знижують втому.
Світлодіодні або галогенні робочі фари забезпечують освітлення робочої зони на 360 °.
 • Дві галогенні або світлодіодні фари в передній частині на даху кабіни
 • Одна галогенна або світлодіодна фара зліва на даху кабіни
 • Дві галогенні або світлодіодні фари на телескопічній стрілі
 • Дорожні ходові вогні і покажчик повороту
 • Три галогенні або світлодіодні фари на тримачі дзеркала
 • Дві галогенні або світлодіодні фари в задній частині на даху кабіни
 • Одна галогенна або світлодіодна фара зліва на задньому дзеркалі
 • Одна галогенна або світлодіодна фара ззаду справа на задньому габаритному вогні
 • Стоп-сигнали і покажчики повороту
 • Проблисковий маячок

Системи допомоги водію

SMART LOADING

Ідеальна взаємодія.
Ідеально взаємодіючі один з одним регульовані функції оптимізують весь цикл навантаження, підвищують продуктивність і ефективність робочих процесів. Навантаження на механізаторів значно знижується, забезпечується дбайливе поводження з машиною і матеріалами.
Автоматичне повернення ковша ідеально підходить для вантажно-розвантажувальних робіт, які вимагають багаторазового встановлення ковша в певне положення поблизу землі. Для зниження навантаження на механізатора можна зберегти кут нахилу, який потім зручно викликається натисканням кнопки на джойстику.
 • Висока функціональна надійність для тривалої роботи без втоми
 • Індивідуальна оптимізація в залежності від типу ковша і переміщуваного матеріалу
 • Дбайливий вплив на ковш і машину
Моделі комфортного класу можуть бути оснащені динамічною системою зважування. Матеріал в ковші точно зважується під час підйому. На 5-дюймовому сенсорному екрані в кабіні відображається загальна маса кожного ковша або інформація про кількість, якого не вистачає до досягнення заданого значення.