Інтертехінвест повідомляє про форс-мажорні обставини на території України.

24 лютого 2022 року Указом Президента України № 64/2022/2022-02-24 «Про введення воєнного стану в Україні» (далі по тексту – Указ) на території України було введено воєнний стан. У більшості областях України були розпочаті та наразі ведуться активні бойові дії.
Торгово-промислова палата України (далі — ТПП України) враховуючи надзвичайно складну ситуацію, з якою зіткнулась наша Країна, ухвалила рішення спростити процедуру засвідчення форс-мажорних обставин (обставин непереборної сили).
Як вбачається із договорів на постачання та технічне обслуговування сільськогосподарської техніки, сторони зобов’язані повідомити про форс-мажорні обставини та надати підтверджуючі документи щодо їх настання відповідно до чинного законодавства.
Враховуючи викладене ТОВ «Інтертехінвест» повідомляє про настання форс-мажорних обставин та розміщує відповідний документ ТПП України.
Вказані вище обставини вплинули безпосередньо і на господарську діяльність ТОВ «Інтертехінвест», у зв’язку з чим підприємство змушене призупинити виконання договірних зобов’язань та, разом з цим, вживати всіх можливих заходів для їх виконання.