Нові рішення та розширений модельний ряд кормозбиральних комбайнів JAGUAR від CLAAS

Уже наступного 2023 року кормозбиральні комбайни CLAAS JAGUAR 900 отримають новий оптимізований привод приставки, заточений для підбирача валків PICK UP, а модельний ряд JAGUAR 800 серії поповниться новим, більш потужним комбайном. Окрім того, новітня система навігації GPS PILOT з терміналом CEMIS 1200 стане доступною для усіх моделей.
Автоматичне налаштування частоти обертання приймального шнека підбирача валків PICK UP відповідно до робочої швидкості комбайна.
У 2021 році CLAAS вивів на ринок новий варіант приводу приставок кормозбиральних комбайнів JAGUAR 900, додавши до конструкції додатковий гідравлічний привод підбирача PICK UP. Таке виконання дозволяє підбирачу працювати незалежно від приймального шнека, автоматично змінюючи власну швидкість відповідно до швидкості збирання. У результаті досягається ефективний підбір валків на будь-якій швидкості з мінімальними втратами та зношуванням робочих органів.
У 2023 році даний привод буде розширено додатковим функціоналом, котрий дозволить автоматично налаштовувати частоту обертання робочих органів PICK UP під час підбору валків на швидкості понад 5 км/год. Якщо швидкість комбайна чи довжина подрібнення змінюється під час роботи, частоти обертання підбирача і приймального шнека автоматично підбираються відповідно до поточних умов. Це дозволяє отримати більш рівномірний підбір і подачу маси, особливо за умов, коли щільність валків в полі значно варіюється. За потреби швидкості обох робочих органів: підбирача та шнека, можна налаштувати вручну з місця оператора відповідно до його оцінки ситуації і потреб. У цілому таке виконання дозволяє отримати приріст до продуктивності кормозбирального комбайна в різних умовах.
Усі нові PICK UP, котрі вироблятимуться з 2023 року, також отримають систему автоматичного змащення ланцюга приводу приймального шнека та пальцевого підбирача.
CEMIS 1200 з новим GPS PILOT
Слідом за TRION і LEXION, JAGUAR 900 і 800 тепер також можуть бути оснащені новим терміналом CEMIS 1200 з нещодавно розробленим GPS PILOT. Крім того, що ця автоматизована система керування є альтернативою рядковому датчику під час збирання кукурудзи за допомогою ORBIS та CAM PILOT під час збирання трави, цю автоматизовану систему керування також можна використовувати під час збирання цільного врожаю силосу чи інших видів кормових культур. CEMIS 1200 має 12-дюймовий екран, який забезпечує 2D і 3D відображення з роздільним екраном, а також онлайн-керування завданнями та документацію з експортом даних за допомогою TELEMATICS або USB-накопичувача.
 
Ще одна нова розробка — двоетапна активація AUTO PILOT / GPS PILOT і CEMOS AUTO PERFORMANCE або CRUISE PILOT. Після повороту та виїзду на наступну колію оператор одним натисканням кнопки активує систему рульового керування та прискорюється до швидкості, на якій машина здатна оптимально використовувати наявну потужність; після другого натискання кнопки на важелі CMOTION CEMOS AUTO PERFORMANCE або CRUISE PILOT – залежно від встановленої системи – автоматично контролює швидкість руху. Це забезпечує швидке налаштування встановленої швидкості двигуна, найбільш ефективний рівень потужності та відповідну швидкість руху. Якщо кнопку натиснути трохи довше; обидві функції активуються одночасно, як зазвичай.
Огляд новинок:
  • Автоматичне налаштування частоти обертання приймального шнека PICK UP для кращої та більш рівномірної подачі маси за змінних умов збирання за робочих швидкостей понад 5 км/год.
  • Автоматична система змащення ланцюга приводу підбирача та приймального шнека PICK UP у якості опції.­
  • JAGUAR 880 потужністю 653 кс – новий флагман сімейства кормозбиральних комбайнів JAGUAR 800 серії.
  • ­ Термінал CEMIS 1200 з новим GPS PILOT.
  • Двоступенева активація AUTO PILOT і CEMOS AUTO PERFORMANCE/CRUISE PILOT.
  • Новий ящик для інструментів преміум-класу з високоякісними інструментами (опція).