Інформація про компанію CLAAS.

Від початку і до наших днів.

Багато компаній мають історію – але не всі вони вписали в історію своє ім’я. Мало хто вплинув на світове сільське господарство настільки ж серйозно і довгостроково, як компанія з Харзевінкеля.

 

Фірма CLAAS була заснована у 1913 році як сімейне підприємство і зараз вона є одним із провідних світових виробників сільськогосподарської техніки. Підприємство з головним офісом у вестфальському місті Харзевінкель є європейським лідером на ринку зернозбиральних комбайнів. Світове лідерство компанія CLAAS зберігає за собою і в галузі самохідних кормозбиральних комбайнів. Провідні місця на світовому ринку сільськогосподарської техніки належать фірмі CLAAS в галузі тракторів, а також сільськогосподарських пресів та кормозаготівельної техніки. В асортимент компанії входять найсучасніші інформаційні технології у галузі сільського господарства.
Сьогодні у всьому світі в CLAAS працює приблизно 11 300 співробітників. Оборот за 2016 рік становив 3,6 млрд. євро.   
На український ринок компанія CLAAS вийшла у 1992 році, представивши на виставці Агро-92 популярну у ті часи модель зернозбирального комбайну DOMINАTOR 108 та кормозбиральний комбайн JAGUAR 690. З того часу CLAAS незмінно працює в Україні через дилерську мережу, силами якої забезпечується продаж та фінансування техніки, технічне та гарантійне обслуговування машин, постачання запчастин та навчання для механізаторів клієнта. На сьогоднішній день заводом-виробником в Україну поставлено понад 8000 одиниць нової самохідної техніки.
Компанія ІНТЕРТЕХІНВЕСТ є офіційним дилером CLAAS на території Вінницької, Кіровоградської та Одеської областей з 2021 року.
 
Історія зернозбиральних комбайнів CLAAS.