TRION 600/500

Нова серія зернозбиральних комбайнів CLAAS TRION 600/500 складається з шестиклавішних машин серії TRION 600 та п’ятиклавішних  TRION 500.
Чудові результати на кожному полі.

Відкрийте для себе комбайн з найширшими можливостями
Інноваційна серія клавішних зернозбиральних комбайнів, яка забезпечує високу продуктивність та точність збирання зернових культур. Завдяки технології автоматичного регулювання потоку рослинної маси AUTO CROP FLOW та системі AUTO PILOT, комбайн здатний ефективно працювати в будь-яких умовах. Крім того, TRION  має комфортну кабіну оператора зі зручним управлінням, що забезпечує максимальний комфорт під час роботи. Оберіть CLAAS TRION для надійного та якісного збирання зернових культур і зробіть свою роботу ще більш ефективною.
 • Ефективна система обмолоту APS WALKER
 • Дбайливе поводження з соломою
 • Потужні двигуни Cummins до 408 к. с.
 • Система вивантаження зернового бункера продуктивністю в 130 л/с

Основні технічні характеристики

TRION Ширина
барабану
мм.
Число клавіш
соломотряса.
Зерновий
бункер (л).
Двигун Максимальна
потужність ESE R 120
квт./к.с.
660
1700
6
12000/10500
Cummins / QSL9
300/408
650
1700
6
10500
Cummins / QSL9
260/354
640
1700
6
10500/9000
Cummins / QSB6.7
220/299
530
1420
5
10500/9000
Cummins / QSB6.7
222/299
520
1420
5
8000
Cummins / QSB6.7
190/258

Переваги TRION 600/500

Точний розподіл соломи.

Незалежно від наявності великої кількості соломи, сильного бокового вітру або схилів, — з радіальним розкидачем від CLAAS ви точно розподіляєте солому на робочу ширину до 10,8 м.

Безпечне збирання.

Збирай своє зерно ефективніше. Після очистки зерно надходить до зернового бункера з автоматичною кришкою. Місткість бункера може доходити до 12 000 л.

Швидке технічне обслуговування.

Всі точки технічного обслуговування розташовані логічно, мають помітне маркування й пропонують легкий доступ. Завдяки збільшеним інтервалам між ТО зменшується час простою та економляться експлуатаційні витрати.

Кожна зернина має значення.

Система обмолоту APS WALKER працює настільки ефективно, що відділяє від соломи одразу до 90% зерна. Решту беруть на себе клавіші соломотряса, якими б складними не були умови під час жнив.

Відеоогляд TRION 600/500

Потік рослинної маси.

Покращена похила камера

Плавне регулювання кута зрізу.
Камера HP.
 • За допомогою багатофункціонального джойстика в кабіні можна плавно за допомогою гідравліки регулювати кут зрізу камери HP в діапазоні від -8° до + 11° — на повному ходу з встановленою приставкою. В системі управління CEBIS можна зберегти кут зрізу для кожного з чотирьох варіантів висоти зрізу окремо. Це дозволяє швидко і просто реагувати на різні культури або умови місцевості.
 • V-подібна похила камера – забезпечує швидке механічне регулювання кута зрізу. У такий спосіб ти можеш збирати полеглі культури, сою та трави легше та з меншими втратами, оскільки значно зменшується нагромадження рослинної маси. V-подібну похилу камеру можна замовити з ланцюговим або стрічковим конвеєром, і як з відкритим, так і з закритим вхідним вальцем.

Система обмолоту APC WALKER.

Прямолінійний потік рослинної маси забезпечує економію палива.
У системі обмолоту APS WALKER барабан-прискорювач діаметром 450 мм запускає ефективний процес обмолоту, що забезпечує максимальну продуктивність. Барабан значно збільшує швидкість потоку рослинної маси з 3 до 20 м / с.
Попереднє прискорення потоку рослинної маси забезпечує максимальну ефективність всіх наступних процесів. Відбувається розподіл рослинної маси її потік рухається рівномірно і на 33% швидше. Високі відцентрові сили значно підвищують ефективність сепарації зерна на всіх поверхнях дек. До 30% зерна сепарується вже на підбарабанні під прискорювачем. Це істотно розвантажує основну деку та робить більш ефективну сепарацію зерна з одночасним підвищенням продуктивності на 20% при незмінній витраті палива.

TRION забезпечує максимальну продуктивність

Ефективний соломотряс.
Кожна зернина цінна. Система обмолоту APS працює настільки ефективно, що тільки близько 10% зерна проходить в TRION через систему сепарації залишкового зерна. 90% зерна вже відділені від соломи. Рівномірний потік соломи на відкритих донизу клавішах соломотряса з крутим кутом нахилу забезпечує надійне відділення практично всього залишкового зерна. При цьому складність умов збору врожаю або вологість соломи не мають значення.
Сепарація залишкового зерна відбувається на загальній довжині 4400 мм через чотири каскади. Серія TRION 600 оснащена 6-клавішними соломотрясами, серія TRION 500 – 5-клавішними соломотрясами. Є центральні і бічні гребінки. Забезпечується безперебійне і вільне транспортування навіть великих обсягів соломи.
Барабан MSS (MULTIFINGER SEPARATION SYSTEM) являє собою встановлений над соломотрясом барабан з керованими пальцями він розпушує потік соломи, та забезпечує ефективну сепарацію залишкового зерна навіть в складних умовах збирання. Наприклад, при вологій соломі або великій кількості рослиної маси інтенсивне розпушування має вирішальне значення для високої продуктивності сепарації.
 

Система очистки JET STREAM

Чисте зерно коштує грошей.
 • Чисте зерно коштує грошей. Система очищення JET STREAM з гідравлічним варіатором вентилятора і потужною системою повернення на домолот забезпечує великий запас продуктивності при збиранні будь-яких культур. Подвійна продування каскадів забезпечує ефективну попередню очистку.
 • Системою JET STREAM можна зручно керувати прямо з кабіни. Ручне регулювання не потрібне. За потреби системою очистки JET STREAM можна керувати в автоматичному режимі за допомогою CEMOS AUTO CLEANING.

Швидка зміна культур

Легко і без використання інструментів.
З TRION ви економите багато часу при зміні культур. Переналаштування всієї машини виконується легко і просто, а регулювання частоти обертання – навіть без використання інструментів. Адаптація 63% площі деки виконується за допомогою важеля.
 • Переналаштування системи обмолоту та заміна сегментів попередньої деки виконується через камневловлювач. Сегмент основної деки займає 63% від основної деки. 
 • Ручне перемикання діапазонів частоти обертання редуктора молотильного барабана виконується за допомогою гідравлічного клапана. Доступні два різних діапазони. Вони мають однозначне маркування на клапані перемикання. Насіння трав і дрібне зерно – це дуже легка маса. У цьому випадку важливе значення має регулювання частоти обертання вентилятора. Двоступеневий привод має два діапазони частоти обертання, які можна регулювати за допомогою швидкозатискного пристосування і за допомогою перекладання приводного ременя. Для бункера передбачено пристрій для полегшення вивантаження, щоб в ньому не виникало застою зерна.

Швидке вивантаження

Вивантажувальний шнек з поворотним лотком.
Кут повороту шнека в 105 ° забезпечує відмінний огляд процесу вивантаження бункера. Його довжину можна адаптувати відповідно до ширини жатки. Поворотний лоток на кінці шнека адаптує точку попадання в транспорт. Її можна регулювати за допомогою багатофункціонального джойстика CMOTION, таким чином процес вивантаження стає більш точним та легким.

Відеоогляд

Двигун та ходова частина.

Двигун CUMMINS

Значний резерв потужності.
Компанія Cummins, яка випускає більше 1,4 млн двигунів на рік, є найбільшим незалежним світовим виробником двигунів. Двигуни Cummins використовуються більш ніж в 1 000 000 сільськогосподарских машин по всьому світу. Діапазон потужності простягається від 55 до 4400 к. с.
У TRION 600 використовується двигун Cummins L9, в TRION 500 – Cummins B6.7. Ці потужні двигуни відповідають вимогам норми токсичності Stage V і відрізняються високим крутним моментом і ефективною передачею зусилля:
 • 6-циліндрові рядні двигуни з робочим об’ємом 6,7 і 8,9 л
 • Потужність від 190 кВт / 258 к. с. до 300 кВт / 408 к. с.
 • Знижена мінімальна частота обертання: 1900 об/хв
 • Технологія упорскування Common-Rail з нормою токсичності Stage V

Тягове зусилля й экономічність не виключають одне одного

Низькі витрати та висока надійність.
Ефективна передача зусилля здійснюється через клинопасові передачі. Приводи вирізняються низьким рівнем шуму й зносу. Усі компоненти привода розраховані на тривалий строк експлуатації.
 • Суха муфта з гідравлічним управлінням
 • Уніфіковані і такі що не потребують техобслуговування пристрої для натягу ременів
 • Покращена передача зусилля
 • Низька вартість обслуговування

Блокування диференціала, яке включається під навантаженням

Потужний повний привід POWER TRACK.
 • Блокування диференціала з електрогідравлічним приводом, яке можна легко активувати за допомогою кнопки на панелі управління, забезпечує безпеку роботи в екстремальних умовах. Висока тяга і зчеплення підтримуються на схилах і у вологих умовах. Можна також активувати блокування диференціала під навантаженням.
 • Автоматичне включення при швидкості руху менше 10 км/год, кут повороту менше 15 ° або пробуксовці.
 • Автоматичне вимкнення при швидкості руху понад 10 км/год, кут повороту понад 15 ° або гальмуванні.
Привід POWER TRACK.
 • При складних грунтових умовах натисканням кнопки включіть повний привод, щоб збільшити тягу, або використовуйте режим очікування. В цьому випадку повний привод буде постійно доступний у фоновому режимі. При необхідності його можна швидко активувати.
 • ВКЛ.: задні колеса механічно зчеплені і приводяться в рух
 • РЕЖИМ ОЧІКУВАННЯ: задні колеса механічно зчеплені, але не приводяться в рух
 • ВИКЛ.: задні колеса механічно розчеплені

TERRA TRAC – захищає ваш грунт

Гусеничне шасі третього покоління.
Ваші поля — це ваша основна виробнича база. Вона не може примножуватись. Для отримання більш високої врожайності на існуючих площах потрібні більш потужні машини, які, завдяки TERRA TRAC, надзвичайно дбайливо впливають на ґрунт.
Гусеничне шасі TERRA TRAC третього покоління вражає великим діаметром ходових котків, гідропневматичною підвіскою, поліпшеним натягом гусениць і автоматичним регулюванням кліренсу на швидкості від 2 км/год. TERRA TRAC значно збільшує зчеплення з дорогою і практично не залишає слідів на мокрій поверхні, м’якому ґрунті і на бічних схилах. Це помітно полегшує роботу транспортних засобів.

Відеоогляд

Claas Trion 600

Кабіна та комфорт.

Комфорт підвищує працездатність

Все згідно побажань замовника.
При розробці нового комбайна ми завжди випрбовуємо концепцію кабіни. У цьому нам допомагають механізатори зі всього світу. Разом з ними ми приймаємо важливі рішення щодо комфортабельності і управління. Перевірене продовжує використовуватися, гарне поліпшується, нове випробовується.
Новинки CLAAS в TRION порадують наших клієнтів: кондиціонер з абсолютно новою системою подачі повітря, великі відсіки для зберігання, холодильник об’ємом 30 літрів з активним охолодженням для напоїв або яскравий дисплей CEBIS з високою роздільною здатністю. Багато що вже знайоме нашим клієнтам, наприклад неперевершена комфортабельність CLAAS або «розумна» концепція управління, яка забезпечує зручний доступ до всіх функцій машини.

Концепція керування

CEBIS надає миттеву допомогу.
 • В залежності від уподобань механізатор може налаштувати TRION трьома способами: за допомогою сенсорного екрану CEBIS, поворотно-натискного перемикача CEBIS або безпосередньо за допомогою перемикачів.
 • При використанні прямого управління відкривається діалогове вікно в CEBIS.
 • Для введення точних значень присутній цифровий блок.
 • Всі параметри можна змінювати в CEBIS за допомогою кругових й повзункових регуляторів.
 • Всі функції систем допомоги механізатору CEMOS AUTOMATIC і CEMOS DIALOG вбудовані в CEBIS.
 • Сім вибраних налаштувань можна викликати прямо через важель управління CMOTION.

Перетворіть день на ніч

Яскраві світлодіодні фари головного світла.
 • Робочі фари дального світла вирізняються дуже великим радіусом дії.
 • Жатка освітлена так само яскраво, як передня та бічні зони і стерня.
 • Всі основні компоненти машини оснащені сервісними ліхтарями.

Відеоогляд

Системи допомоги водію.

З CEMOS механізаторам немає рівних.

Індивідуальні налаштування CEMOS AUTOMATIC.
CEMOS AUTOMATIC – це система допомоги оператору яка здатна навчати сама себе. Її автоматичні функції постійно і активно допомагають оператору протягом всієї роботи. На основі агрономічних цілей, таких як якість зерна, якість обмолоту, чистота, якість соломи і продуктивність, система перевіряє датчики й налаштування і оптимізує TRION під час роботи до досягнення технічних меж продуктивності.
 • Оператор вводить в систему свої вимоги щодо якості зерна та рівня втрат. CEMOS AUTOMATIC максимально використовує можливості машини під час збирання, щоб точно виконати критерії задані оператором.
 • Самостійне налаштування CEMOS. Механізатор може самостійно налаштувати систему CEMOS AUTOMATIC як в базовій, так і в повній версії, в залежності від того, які функції необхідні для оптимізації роботи машини.

Об’еднаний у мережу TRION може більше.

Дігіталізація сприяє розвитку вашого господарства.
 • TELEMATICS передає дані машини прямо в хмару.
 • FLEET VIEW координує работу парку машин з точністю до секунди.
 • CEMIS 1200 забезпечує створення завдань і керування ними прямо в машині.
 • DataConnect дозволяє обробляти дані машин незалежно від виробника.
 • Remote Service полегшує технічне та сервісне обслуговування.

Відеоогляд.

Зворотній зв’язок

ІНТЕРТЕХІНВЕСТ – офіційний представник CLAAS в Україні на території Кіровоградської, Вінницької та Одеської областей.
Консультації, замовлення та сервісну підтримку Ви можете отримати зателефонувавши за номером: 0 800 408 888.
Або заповніть просту форму, ми зв’яжемось з Вами.
Post Harvest Check