TRION 700

Усі переваги потужності та ефективності втілені в новій серії комбайнів з гібридною системою обмолоту CLAAS TRION 700. Чудові результати на будь-якому полі.
Trion 700

Відкрийте для себе комбайн з найширшими можливостями.
Все, що робить комбайни CLAAS ефективними й потужними, втілено і в новому TRION 700 який забезпечує високу продуктивність та точність збирання зернових культур. Комбайн оснащено гібридною системою обмолоту яка надійно працює за будь яких умов.  Крім того, TRION  має комфортну кабіну оператора зі зручним управлінням, що забезпечує максимальний комфорт під час роботи. Оберіть CLAAS TRION для надійного та якісного збирання зернових культур і зробіть свою роботу ще більш ефективною.
 • Високопотужна система обмолоту APS HYBRID
 • Висока продуктивність сепарації
 • Економні двигуни Cummins потужністю до 435 к.с.
 • Об’єм зернового бункера до 12 000 л
TRION Ширина
барабану
мм.
Кількість
роторів.
Зерновий
бункер (л).
Двигун Максимальна
потужність ESE R 120
квт./к.с.
750
1420
2
12000
Cummins / QSL9
314/427
750 TERRA TRAC
1420
2
12000
Cummins / QSL9
314/427
730
1420
1
12000/11000
Cummins / QSL9
300/408
730 TERRA TRAC
1420
1
12000/11000
Cummins / QSL9
300/408
720
1420
1
12000/10500
Cummins / QSL9
270/367
710
1420
1
10500/9000
Cummins / QSL9
240/326

Точний розподіл соломи.

Незалежно від наявності великої кількості соломи, сильного бокового вітру або схилів, — з радіальним розкидачем від CLAAS ви точно розподіляєте солому на робочу ширину до 10,8 м.

Безпечне збирання.

Збирай своє зерно ефективніше. Після очистки зерно надходить до зернового бункера з автоматичною кришкою. Місткість бункера може доходити до 12 000 л.

Швидке технічне обслуговування.

Всі точки технічного обслуговування розташовані логічно, мають помітне маркування й пропонують легкий доступ. Завдяки збільшеним інтервалам між ТО зменшується час простою та економляться експлуатаційні витрати.

Інтенсивне очищення.

Чисте зерно — це живі гроші. Система JET STREAM інтенсивно очищує зерно. Вона спеціально налаштована на роботу з системою вторинної сепарації ROTO PLUS.
Відеоогляд.

Потік рослинної маси

Покращена похила камера

Плавне регулювання кута зрізу.
Камера HP.
За допомогою багатофункціонального джойстика в кабіні можна плавно гідравлічно регулювати кут зрізу камери HP в діапазоні від -8° до + 11° — на повному ходу з встановленою приставкою. У CEBIS можна зберегти кут зрізу для кожного з чотирьох варіантів висоти зрізу окремо. Це дозволяє швидко і просто реагувати на різні культури, зернові або умови місцевості.
 
V-подібна похила камера.
 
V-подібна похила камера забезпечує швидке механічне регулювання кута зрізу. У такий спосіб ти можеш збирати полеглі культури, сою та трави легше та з меншими втратами, оскільки значно зменшується нагромадження маси. V-подібну похилу камеру можна замовити з ланцюговим або стрічковим конвеєром, і як з відкритим, так і з закритим вхідним вальцем.

Система обмолоту APC HYBRYD

Прямолінійний потік рослинної маси забезпечує економію палива.
У системі обмолоту APS HYBRID барабан-прискорювач діаметром 450 мм запускає ефективний процес обмолоту, що забезпечує максимальну продуктивність. Барабан значно збільшує швидкість потоку рослинної маси з 3 до 20 м / с.
Попереднє прискорення потоку рослинної маси забезпечує максимальну ефективність всіх наступних процесів. Відбувається розподіл рослинної маси. Потік рослинної маси рухається рівномірно і на 33% швидше. Високі відцентрові сили значно підвищують ефективність сепарації зерна на всіх поверхнях дек. До 30% зерна сепарується вже на підбарабанні під прискорювачем. Це істотно розвантажує основну деку, сепарація зерна здійснюється ще до молотильного барабана. Це забезпечує підвищення продуктивності на 20% при незмінній витраті палива.

Відчуйте переваги системи сепарації

ROTO PLUS добивається всього.
Принцип дії ROTO PLUS простий, але ефективний. Ексцентрично розташовані високопродуктивні ротори ROTO PLUS утворюють великі центробіжні сили, які забезпечують відокремлення залишкових зерен від соломи. Завдяки наявності окремої скатної дошки ворох зерна, соломи та полови спочатку пападає на грохот і лише потім через каскади, що продуваються на решетний стан. Це дозволяє значно знизити навантаження на решетний стан.
 • TRION 750 з двома роторами.
 • Рівномірна подача системою APS, що створює ідеальні умови для системи сепарації залишкового зерна ROTO PLUS. Відбійний бітер системи APS розділяє солому на два потоки і подає їх на обидва протихідних високопродуктивних ротора в TRION 750. Діаметр ротора 445 мм і його довжина 4 200 мм забезпечує дуже велику площу сепарації.
 • TRION 730/720 з одним ротором.
 • У моделях TRION 730/720 один ротор діаметром 570 мм використовується для сепарації залишкового зерна. Безступінчасте регулювання частоти обертання одного ротора, як й у випадку з двома роторами, виконується за допомогою CEBIS.

Система очистки JET STREAM

Чисте зерно коштує грошей.
 • Система очистки JET STREAM із гідравлічним варіатором вентилятора й потужною системою повернення на домолот спеціально адаптована до системи сепарації залишкового зерна ROTO PLUS. Інтенсивна продувка каскадів забезпечує ефективну попередню очистку.
 • Системою JET STREAM можна зручно керувати прямо з кабіни. Ручне регулювання не потрібне. За потреби системою очистки JET STREAM можна управляти автоматично за допомогою системи CEMOS AUTO CLEANING.

Швидка зміна культур

Легко і без використання інструментів.
 • З TRION ви економите багато часу при зміні культур. Переналаштування всієї машини виконується легко і просто, а регулювання частоти обертання – навіть без використання інструментів. Адаптація 63% площі деки виконується за допомогою важеля.
 • Переналаштування системи обмолоту. Заміна сегментів попередньої деки виконується через камнеуловлювач. Сегмент основної деки займає 63% від основної деки. 
 • Ручне перемикання діапазонів частоти обертання редуктора молотильного барабана виконується за допомогою гідравлічного клапана. Доступні два різних діапазони. Вони мають однозначне маркування на клапані перемикання. Насіння трав і дрібне зерно – це дуже легка маса. У цьому випадку важливе значення має регулювання частоти обертання вентилятора.
 • Двоступеневий привод має два діапазони частоти обертання, які можна регулювати за допомогою швидкозатискного пристосування і за допомогою перекладання приводного ременя. Для бункера передбачено пристрій для полегшення вивантаження, щоб в ньому не виникав застій зерна.

Вивантажуйте зерно швидко та безпечно

Вивантажувальний шнек з поворотним лотком.
Кут повороту шнека в 105 ° забезпечує відмінний огляд процесу вивантаження бункера. Його довжину можна адаптувати до ширини жатки. Поворотний лоток на кінці шнека адаптує точку попадання в транспорт. Її можна регулювати за допомогою багатофункціонального джойстика CMOTION, вона полегшує більш точне завантаження транспорту.

Відеоогляд

Двигун та ходова частина.

Двигун CUMMINS

Значний резерв потужності.
Компанія Cummins, яка випускає більш 1,4 млн двигунів на рік, є найбільшим незалежним світовим виробником двигунів. Двигуни Cummins використовуються більш ніж в 1 000 000 сільськогосподарських машин по всьому світу. Діапазон потужності простягається від 55 до 4400 к. с. У всіх моделях TRION 700 використовується двигун Cummins L9. Цей потужний двигун відповідає вимогам норм токсичності Stage V і відрізняється високим крутним моментом і ефективною передачею зусилля.
 • 6-циліндровий рядний двигун з робочим об’ємом 8,9 л
 • Потужність від 270 кВт / 367 к. с. до 320 кВт / 435 к. с.
 • Знижена мінімальна частота обертання: 1900 об/хв
 • Технологія упорскування Common-Rail з нормою токсичності Stage V

Довговічна концепція привода

Низькі витрати та висока надійність.
Ефективна передача зусилля здійснюється за допомогою ремінних приводів. Приводи відрізняються низьким рівнем шуму і зносу. Всі компоненти приводу розраховані на довгий термін служби.
 • Суха муфта з гідравлічним управлінням
 • Уніфіковані, і такі що не потребують техобслуговування пристрої для натягу ременів
 • На шість ременів менше
 • Покращена передача зусилля
 • Низька вартість обслуговування

Привод ходової частини

Гідрооб’ємний привід ходової частини..
Всі моделі TRION 700 оснащені гідрооб’ємним двоступінчастим приводом, який можна легко перемикати за допомогою важеля або кнопок на підлокітнику. Високий ККД приводу забезпечує економію енергії, яку можуть використовувати інші системи машини. Колісні машини і моделі TERRA TRAC розвивають швидкість до 30 км/год.
Зручнічсть та економічність.
 • Знижений знос приводних компонентів забезпечує зменшення витрат на техобслуговування і збільшення терміну служби.
 • Рух є плавним і збалансованим. Комфортне водіння позитивно позначається на продуктивності.
 • Високий ККД забезпечує економію палива.

TERRA TRAC – захищає ваш грунт

Гусеничне шасі третього покоління.
Ваші поля — це ваша основна виробнича база. Вона не може примножуватись. Для отримання більш високої врожайності на існуючих площах потрібні більш потужні машини, які, завдяки TERRA TRAC, надзвичайно дбайливо впливають на ґрунт.
Гусеничне шасі TERRA TRAC третього покоління вражає великим діаметром ходових котків, гідропневматичною підвіскою, поліпшеним натягом гусениць і автоматичним регулюванням кліренсу на швидкості від 2 км/год. TERRA TRAC значно збільшує зчеплення з дорогою і практично не залишає слідів на мокрій поверхні, м’якому ґрунті і на бічних схилах. Це помітно полегшує роботу транспортних засобів.

Відеоогляд

Кабіна та комфорт

Комфорт підвищує працездатність

Все згідно побажань замовника
При розробці нового комбайна ми завжди ставимо випрбовуємо концепцію кабіни. У цьому нам допомагають механізатори зі всього світу. Разом з ними ми приймаємо важливі рішення щодо комфортабельності і управління. Перевірене продовжує використовуватися, гарне поліпшується, нове випробовується.
Новинки CLAAS в TRION порадують наших клієнтів: кондиціонер з абсолютно новою системою подачі повітря, великі відсіки для зберігання, холодильник об’ємом 30 л з активним охолодженням для напоїв або яскравий дисплей CEBIS з високою роздільною здатністю. Багато що вже знайоме нашим клієнтам, наприклад неперевершена комфортабельність CLAAS або «розумна» концепція управління, яка забезпечує зручний доступ до всіх функцій машини.

Концепція керування

CEBIS надає миттеву допомогу
 • В залежності від уподобань механізатор може налаштувати TRION трьома способами: за допомогою сенсорного екрану CEBIS, поворотно-натискного перемикача CEBIS або безпосередньо за допомогою перемикачів.
 • При використанні прямого управління відкривається діалогове вікно в CEBIS.
 • Для введення точних значень присутній цифровий блок.
 • Всі параметри можна змінювати в CEBIS за допомогою кругових й повзункових регуляторів.
 • Всі функції систем допомоги механізатору CEMOS AUTOMATIC і CEMOS DIALOG вбудовані в CEBIS.
 • Сім вибраних налаштувань можна викликати прямо через важель управління CMOTION.

Перетворіть день на ніч

Яскраві світлодіодні фари головного світла
 • Робочі фари дального світла вирізняються дуже великим радіусом дії.
 • Жатка освітлена так само яскраво, як передня та бічні зони і стерня.
 • Всі основні компоненти машини оснащені сервісними ліхтарями.

Відеоогляд

Системи допомоги водію.

З CEMOS механізаторам немає рівних.

Індивідуальні налаштування CEMOS AUTOMATIC.
CEMOS AUTOMATIC – це система допомоги оператору яка здатна навчати сама себе. Її автоматичні функції постійно і активно допомагають оператору протягом всієї роботи. На основі агрономічних цілей, таких як якість зерна, якість обмолоту, чистота, якість соломи і продуктивність, система перевіряє датчики й налаштування і оптимізує TRION під час роботи до досягнення технічних меж продуктивності.
Оператор приймає рішення.
Оператор вводить в систему свої вимоги щодо якості зерна та рівня втрат. CEMOS AUTOMATIC максимально використовує можливості машини під час збирання, щоб точно виконати критерії задані оператором.
Самостійне налаштування CEMOS.
Механізатор самостійно налаштовує систему CEMOS AUTOMATIC як в базовій, так і в повній версії, в залежності від того, які функції необхідні для оптимізації роботи машини.

Об’еднаний у мережу TRION може більше

Дігіталізація сприяє розвитку вашого господарства.
 • TELEMATICS передає дані машини прямо в хмару.
 • FLEET VIEW координує работу парку машин з точністю до секунди.
 • CEMIS 1200 забезпечує створення завдань і керування ними прямо в машині.
 • DataConnect дозволяє обробляти дані машин незалежно від виробника.
 • Remote Service полегшує технічне та сервісне обслуговування.

Відеоогляд

Зворотній зв’язок

ІНТЕРТЕХІНВЕСТ – офіційний представник CLAAS в Україні на території Кіровоградської, Вінницької та Одеської областей.
Консультації, замовлення та сервісну підтримку Ви можете отримати зателефонувавши за номером: 0 800 408 888.
Або заповніть просту форму, ми зв’яжемось з Вами.
Post Harvest Check

Центр завантажень

Перегляньте каталог з детальною інформацією про зернозбиральні комбайни CLAAS TRION моделей 750, 730, 720 та 710. 
Тип файлу: PDF
Розмір файлу: 6,37 Mb